Békéscsabai Előre Spartacus SC - Pénzügyőr SE 1 : 0 17:00

2020.06.01, 22:39 (szerk.: 2020.06.01, 22:44)
    Békéscsaba - Pénzügyőr 1:0 (0:0)

Békéscsaba, 5000 néző. V: Vízhányó
    Békéscsaba: Tóth — Kvasz, Dobó, Szűcs (Rácz, a szünetben), Lengyel, Ambrus, Kriskó, Moós, Láza (Kovács, a 31. percben), Németh, Schneider. Edző: Piller Sándor
    Pénzügyőr: Springenszeisz — Murár, Kisházi, Mózes, Fonyódi (Oláh, a szünetben), Jaskó, Hegyesi (Schumet, a 72. percben), Straub, Kuhajda, Sashegyi, Süle. Edző: Miksovszky Zoltán

5. perc: Láza és Süle a felezővonal környékén összefejelt, a csabai játékost ölben vitték le a pályáról.
    21. perc: Straub, 5 méterről, senkitől sem zavartatva kapura fejelt, Tóth nagy bravúrral védett.
    27. perc: Sashegyi 25 méterről ívelt az üres kapura, Dobó, visszafutva, a gólvonalról fejelt szögletre.
    49. perc: Murár kezezett a büntető területen belül, a 11-est Dobó biztosan rúgta a kapu jobb oldalába, 1:0.
    71. perc: Németh fordulásból a felső lécet találta el.
    90. perc: Kriskó egyedül tört kapura. Murár a 16-oson belül dancsolta, a játékvezető azonban nem adta meg a nyilvánvaló 11-est.

Sokáig érdektelen, unalmas játék folyt. Az első félidőben mindkét csatársor 4—5 biztos helyzetet dolgozott ki — és ügyetlenkedett el.
    Fordulás után jobb lett a mérkőzés, de a támadók továbbra is nagy hibaszázalékkal játszottak. Jó: Tóth, Dobó, Moós, Kovács, ill. Springenszeisz, Mózes, Straub.