Békéscsaba 1912 Előre SE - Monori SE 0 : 2 17:00

2019.02.11, 12:44 (szerk.: 2019.02.11, 12:45)
    Újabb pofon a lila-fehéreknek

Békéscsaba 1912 Előre SE - Monor 0-2 (0-1)
    Békéscsaba, 1000 néző

25. p.: Bán szögletet ívelt a kapu elé, amit a rosszul kimozduló Viniczai mellett Pocuca fejelt a kapuba, 0-1.
    37. p.: Pocuca a 16-oson belül szabálytalanul szerelte Csekét, 11-es. Krajncz jobb sarok felé tartó büntetőjét a kapus könnyedén védte.
    54. p.: Simon pontos beadása után Deffo a jobb felső sarokba fejelte a pettyest, 0-2.
    60. p.: Rubus a kiállítás sorsára jutott, mivel utolsó emberként Deffot buktatta.

Jó iramú első félidőt láthatott a publikum, sok hazai kihagyott helyzettel és büntetővel. A vendégek egy szögletrúgásból megszerezték a vezetést, amit megtartottak a félidő végéig.

Fordulás után a korai gól és a kiállítás meghatározta a találkozó sorsát, a hazai csapat képtelen volt még egy szépítő gól elérésére is.

Jó: Borbély ill. Szűcs (a mezőny legjobbja), Pocuca, Bán, Simon.

Szarvas János: Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés előtt állunk, de nem gondoltuk, hogy a végeredmény ez lesz.
    Varga Károly: Fegyelem, munka, alázat, ma ezek hozták meg a sikert egy nemes ellenféllel szemben.

1. Békéscsaba 24 16 5 3 66-24 53