Budafok-Hévíz 0-2 (0-0)
    Promontor u., 200 néző. Vezette: Harsányi (Tumó, dr. Hegyi)
    BUDAFOK: Balázs - Tóth T., Lőrincz, Koziorowski - Stranyóczky, Kurucz (Balatoni, 76.), Bálint, Ughy (Mohácsi, 56.), Pavelcsák (Lengyel, 65.) - Sitku, Sági. Edző: Schróth Lajos
    HÉVÍZ: Kocsis - Halápi, Török, Kutasi - Tálas (Major, 91.), Nagy, Grósz, Kovács (Szalai, 74.), Molnár A. (Somogyi, 83.) - Molnár L., Varsányi. Edző: Madár Gábor
    GÓLSZERZŐ: Varsányi a 49. percben, 12 méterről a bal sarokba gurított (0-1). Nagy az 55. percben, két lépésről perdített a bal alsó sarokba (0-2).
    SÁRGA LAP: Bálint (reklamálásért) a 27., Kovács (reklamálásért) a 37., Nagy (felvágta Tóth Tibort) a 42., Koziorowski (utánrúgásért) a 73. percben
    A közepes színvonalú, változatos első félidőben helyzetkihagyásból tartottak bemutatót a játékosok. A második játékrészt a vendégek kezdték jobban, s a rutinos Varsányinak hamarosan a góllövés is sikerült. Pár perc múlva a zavarba jövő budafoki védők hibájából növelte előnyét a vendégcsapat. Az utolsó félórában állandósuló hazai rohamok ötlet és átütőerő hiányában nem vezethettek eredményre.
    Jó: Sági, Sitku, ill. Halápi, Török, Nagy, Grósz, Varsányi.
    Schróth Lajos: - Sági és Sitku kivételével az összes játékost megfojtotta az őket körülvevő „szeretet”.
    Madár Gábor: - Egy pontot terveztünk, három lett belőle.

Forrás: Nemzeti Sport, 1998-11-09