2021.09.04, 23:38 (szerk.: 2021.09.05, 12:38)
    A Magyar Áthletikai Club a Törekvést könnyen verte meg 4 : 0 arányban.

Magyarország, 1903. március 3.

2021.09.04, 23:15 (szerk.: 2021.09.05, 12:39)
    A Magyar Athlelikai Club és a Törekvés Sport Egyesület tegnap tartotta bajnoki labdarugó-mérkőzé­sét a ferencvárosi pályán. A match — mint előre­látható volt — a M. A. C. győzelmével végződött. Az első félidő 3 : 0 arányban végződött a M. A. C. javára, a második félidő eredménye 1 : 0, ugyancsak a M. A. C. javára és igy a végeredmény 4 : 0 a M. A. C. javára.

Pesti Hírlap, 1903. március 2.

A Pesti Napló ugyancsak 4 : 0 eredményt ír.
    A Magyar Atlétikai Klub a Törek­vés abszolúte rossz csapatával szemben 4:0 arány­ban győzött. A M. A. K. elejétől végig fölény­ben volt.

3. avatar: seamandarin
    2021.09.04, 23:09 (szerk.: 2021.09.05, 12:40)
    Magyar Athletikai Club 5:0 győz a Törekvés ellen.

A mérkőzés csekély közönség jelenlétében foly le múlt vasárnap a Soroksári-utczai pályán. Mindinkább bebizonyul, hogy nagy hibát kö­vetett el a Magyar Labdarugó-Szövetség, midőn a Magyar Testgyakorlók Körével együt az azzal egyenlő pontszámú, de jóval gyengébb Törekvés Sport-Egyletet is, az első osztályba sorozta. A Törekvés játéka messze mögötte áll a többi első osztályú csapatok játékának.

A M. A. C. már a mérkőzés kezdetétől kezdve folyton offenziviában van. A Törekvés teljesen a védelemre szorul és összes embereit a kapu felé csoportosítja. A játék mindinkább veszít fair voltából és mind a két részről megindul az erő­szakos játék. Vincze centercsatár egymásután két goalt rug a Törekvés kapujába, melyet közvet­lenül a félidő vége előtt követ a Riedl által rúgott harmadik. Az első félidő 3:0 a M. A. C. javára. A második félidőben előbb Kraft, majd Vincze rúgnak egy-egy goalt és ezzel 5 : 0 arány­ban zárul a mérkőzés a M. A. C. javára.

Biró: Gillemot Ferencz (33 F. C.).