Sárisápi Bányász SE - Peremartoni SC 1 : 0 17:00

2017.10.26, 21:08
    Sárisáp—Peremarton 1-0 (0—0)
    Sárisáp, 800 néző. Vezette: Tóth V.
    Sárisáp: Várkövi -Katona, Szurdi -Papp Gy, Emperger, Ormándi, Lakics, Karcagi (Polgárdi), Virág (Mészáros), Incédi, Turcsány. Edző: Mezei József.
    Kellemes időben, jól előkészített pályán kezdte első hazai mérkőzését a Sárisáp. Tapogatózó 20 perc után a hazai csapat támadott többet. A 28. és 30. percben előbb Emperger, majd Virág hibázott gólhelyzetben.
    Fordulás után a sárisápi csapat támadott többet. Az 57. percben meg is lett az eredménye. Egy remek akcióból Lakics elé került a labda és „cimbalom”-szögből a kapus segítségével a hálóba talált (1-0). Ezután feljött a vendégcsapat, több gólhelyzetet teremtettek a hazaiak kapuja előtt, amit a védelem vagy Várkövi hárított bravúrosan. A sárisápiak előtt is akadt több lehetőség. összességében egy jól felkészített vendégcsapat ellen győzött a Sárisáp.
    Jók: Várkövi, Papp Gy., Szurdi, Mészáros, Lakics.

Forrás: Dolgozók Lapja, 1989-08-29