Budafoki LC-BKV Előre 3-1 (2-1)
    Promontor u., 300 néző. Vezette: Kincses (Hamar, Kassai).
    BUDAFOK: Dobos - Tóth T. Bálint, Sztanó, Gál - Somogyi (Somlyai, 89.), Szendrődi, Horváth Cs., Stranyóczky - Dunai, Hajdú (Boda, 85.). Edző: Horváth Pál.
    BKV ELŐRE: Nagy E. - Papp, Wohl, Wendler, Pánczél (Szurgent, 85.) - Hamar (Pavelcsák az 58.), Patkós, Werner, Kovács G. - Hódosi (Budai, 52.), Takács. Edző: Haász Sándor.
    GÓLSZERZŐ: Werner a 32. percben, 22 méterről hatalmas gólt lőtt a kapu bal oldalába (0-1). Dunai a 36. percben tíz méterről gurított a kivetődő kapus mellett a kapu bal alsó sarkába (1-1). Dunai a 44. percben a kapusról kipattanó labdát pöccintette két lépésről a hálóba (2-1). Hajdú a 82. percben, 16 méterről lőtte a labdát a léc alá (3-1).
    SÁRGA LAP: Werner (Horváth Cs. visszarántásért) a 42. percben.
    Az első félidőben a hazaiak támadtak veszélyesebben. A második játékrészben hatalmas küzdelem folyt a pályán, a közlekedésiek mindent megtettek az egyenlítésért, helyzetek is adódtak előttük, azonban nem sokkal a mérkőzés lefújása előtt ismét a Budafoknak sikerült gólt szereznie.
    Jó: Dunai, Stranyóczky, Sztanó, ill. Patkós.
    Horváth Pál: - Rend van az elnöki szobában, rend van a fiúk fejében, és ezért rend van a pályán is...
    Haász Sándor: - Borzalmas a vereségeket elviselni, de a legközelebbi győzelem reménye éltet bennünket.

Forrás: Nemzeti Sport, 1997-09-22