Hévízi SK - Dunaszentgyörgy-Limex SE 2 : 0 14:30

2017.10.01, 11:58 (szerk.: 2017.10.01, 12:01)
    Hévíz-Dunaszentgyörgy Limex SE 2-0 (1-0)
    Hévíz, 500 néző. V: Fodor (Balogh, Bognár).
    Hévíz: Varga- Kovács, Halápi, Beleznai, Major- Grósz, Szabó R., Tóth (Huszár, 75.), Pécsi (Szabó Gy., 87.)- Kutasi, Páli (Bertók, 80.). Edző: Szabó Imre
    Dunaszentgyörgy Limex SE: Viszt- Wiesner, Pánczél, Horváth J. (Pintér a szünetben), Horváth G.- Aradi, Hosnyánszki, Herczeg, Papp (Magyar, 88.)- Szabó S. (Izsák, 75.), Horváth L. Edző: Pál József.
    Sárga lap: Major a 21., Horváth J. a 32., Horváth L. a 65., Pécsi a 80. percben.
    A 37. percben egy lecsorgó labdát Pécsi lőtt közelről a kapuba. 1-0. A 72. percben egy kapuskirúgás után a félpályánál Páli kilépett a szentgyörgyi védők közül, s a labdát ellőtte a Viszt mellett. 2-0.
    Küzdelmes mérkőzésen a helyzeteit jobban kihasználó Hévíz megérdemelten nyert. Jók: Kutasi, Pécsi, Páli, Kovács G., illetve Viszt, Pánczél, Horváth L.
    Szabó Imre: — Helyenként jól játszottunk, úgy gondolom, megérdemelten nyertünk.
    Pál József: — Kishitű játékkal idegenben nem lehet pontot szerezni.

Forrás: Tolnai Népújság, 1998-03-09