Budafoki LC - Győri Dózsa-Horváth Gumi SE 1 : 2 14:30

Budafoki LC-Győri Dózsa- Horváth Gumi 1-2 (1-0)
    Promontor utca, 400 néző. Vezette: Saskőy (Mohácsi, Marcsók)
    BUDAFOK: Juhász Gy. - Bálint (Tóth, 81.), Wohl, Juhász Cs. - Szendrődi, Hajdú (Werle, 67.), Pfeiffer (Kurucz, 58.), Kilik - Ránits, Dunai, Varró. Szakmai igazgató: Horváth Pál
    GYŐRI DÓZSA: Kocsis - Fajkusz, Sinkó, Horváth, Készéi - Szekeres, Teidl, Vollai, Kovács (Makkos, 59.) - Pintér (Szabó, 52.), Salamon (Varga, 81.). Edző: Kovács Lajos
    GÓLSZERZŐ: Dunai a 26. percben, Varró jobb oldali beadásából az ötösről a bal alsó sarokba fejelte a labdát (1-0). Szabó a 60. percben, kilépett a védők közül, s laposan a bal sarokba helyezett (1-1). Fajkusz a 72. percben, jobb oldali szöglet után az álmélkodó védők közé robbanva fejelt a bal sarokba (1-2),

Forrás: Nemzeti Sport, 1998-03-08
    SARGA LAP: Varga (a labda elrúgásáért) a 87., Szabó (buktatásért) a 92. percben.
    A szél által támogatott budafokiak kezdtek támadóbb szellemben, s az első félidőben végig mezőnyfölényben játszottak. Gólszerzési lehetőségük is több adódott, mint a szórványos kontrákkal kísérletező győrieknek, és megérdemelt vezetéssel térhettek pihenőre. A második félidőt jóval aktívabban kezdték a vendégek, s erőfeszítéseiket hamarosan siker koronázta. A csereként beállt, rendkívül energikusan játszó Szabó talált a kapuba. Az egyenlítést követően is lendületben maradtak a dunántúliak, s egy rövidzárlat után újabb gólt szereztek. Az utolsó tíz percben a piros-feketék nagy elszántsággal próbáltak egyenlíteni, ám az eredmény már nem változott.
    Jó: Dunai, ill. Sinkó, Fajkusz, Teidl.
    Horváth Pál: - Akik csupán ennyire akarják a győzelmet, azok csak vereséget érdemelnek.
    Kovács Lajos: - A találkozó összképe alapján megérdemeltük a sikert. Többet vártam a budafokiaktól.