MK Maccabi Haifa - Siófok Bányász 3 : 0 20:00

2024.01.29, 17:25
    Maccabi Haifa coach Schlomo Scharf

3. avatar: pancso
    2023.11.12, 10:39
    Vereséggel rajtolt a Siófoki Bányász labdarúgócsapata az Intertotó-kupa küzdelmeiben. Szombaton este Izraelben, Haifán villanyfényes találkozón a helyi Maccabbi 3-0 (2-0) arányban legyőzte magyar ellenfelét. Az eredmény eléggé meglepő, mert az idei bajnokságban harmadik helyen végzett hazai együttes nagyrészt fiatal játékosokat szerepeltetett, többek között nélkülözve három válogatott játékosát is. A gólokat is két fiatal csatár szerezte: Idzak Mordehai (a 26. és a 30. percben), valamint Yiar Szvisza (a 47. percben). A találkozóra mindössze csak 200 néző volt kíváncsi annak ellenére, hogy díjmentesen lehetett megtekinteni az összecsapást.

A Balaton-parti piros-feketék szerdán játszák második mérkőzésüket szintén Izraelben a bajnokcsapat Bnei Yehuda ellen.

4. avatar: fgymat
    2023.03.08, 11:34
    A Siófok játékosainak neve a Haaretz nevű újságból van meg, az újság jiddis nyelvű, a magyar neveket átírták, így előfordulhat, hogy tévesen azonosíttam valamelyiküket.

5. avatar: alexshw
    2023.03.08, 00:10
    Maccabi Haifa: Giora Antman, Yossi Zarfati, Rafi Osmo, Fabian Grimberg, Yaron Giv'ol, Avraham Abukarat, Reuven Atar, Yaniv Cohen, Alon Harazi, Moshe Eisenberg, Itai Mordechai