A mérkőzés osztályzata: 4
    Barcs, 300 néző
    Vezette: Deák T. (8) (Varga II L., Szalai Zs.)

BARCS: Kuczkó 0 – Koleszár 7, Matus 7, Tallósi 7, Pókos 7 – Kordé 8, Lutz 7 (Fischer –, 67.), Koller 8, Horváth P. 6 (Miskovics –, 78.), Márton 8, Kresz 8. Vezetőedző: id. Dárdai Pál

KAPOSVÖLGYE: Lajkó 5 – Tamás 5, Szabó Sz. 5, Tatai 4 (Kovács 4, a szünetben), Szabó M. 4 (Horváth Z. 4, a szünetben) – Huzmi 5, Lakatos 5, Horváth J. 5, Bede 5, Kárpáti 5 – Horváth R. 4 (Zakar –, 56.). Vezetőedző: Horváth Lajos

18. perc: Lutz 25 méterről a kapu bal felső sarkába lőtte a labdát. 1–0
    32. perc: Koller egyéni akció végén 17 méterről a kapu közepébe lőtte a labdát. 2–0
    43. perc: A hazaiak összjátéka után százszázalékos helyzetből, Horváth Péter hat méterről a kapu jobb oldalába gurított. 3–0
    47. perc: Márton lövése után a kapufáról kipattant a labda, amelyet Kresz továbbított a hálóba. 4–0
    70. perc: Hazai szöglet után a kipattanó labdát Kordé kapura ívelte, és a kaputól két méterre álló Matus közelről a kapuba fejelt. 5–0
    75. perc: Márton 16 méterről a kapu jobb felső sarkába ívelte a labdát. 6–0
    78. perc: Kordé az alapvonal közeléből éles szögből, 16 méterről a kapu bal alsó sarkába lőtte a labdát. 7–0

A hazai csapat az első perctől támadólag lépett fel, és az idény legjobb játékával gólgazdag mérkőzést játszott. A Barcs minden csapatrészében felülmúlta ellenfelét.

Mestermérleg
    Id. Dárdai Pál: – Csodálatosan játszottunk, kiszolgáltuk a lelkes hazai szurkolókat, és végleg kijöttünk a gödörből. Ezen a mérkőzésen a két csapat nem volt egy súlycsoportban.
    Horváth Lajos: – Alkalmi védelmünk csődöt mondott, bár a mezőnyben egyenrangú vetélytársak voltunk, az ellenfél minden kapura lövése gólt jelentett.