Balmazújvárosi SC - Miskolci VSC 2 : 1 17:00

Balmazújvárosi SC- Miskolci VSC 2-1 (1-0)
    Balmazújváros, 600 néző. Vezette: Győr (9) (Herbály, Hrabovszky).
    -BALMAZÚJVÁROS: Flutzer 5 - Fige 7, Nagy L. 7, Csatári 6, Veres Cs. 6 - Bernáth 6, Kovács 7, Tóth 6, Forkavec 6 - Raducu 7, Loós 6. Edző: Tar László.
    MISKOLCI VSC: Simon L 7 - Schnek 6 - Mihalovsz- ki 5, Márkus 5, Simon A. 5 - Varga Zs. 6, Jáger 5, Szabó 6, Koppány 5 - Kovács Zs. 6, Asszony 5. Edző: Németh Áttila.
    CSERE: Tóth helyett Veres (6) a szünetben, Koppány helyett Fekete (-) a 62., Jáger helyett Soltész (-) a 64., Loós helyett Nagy Cs. (-) a 78. percben.
    GÓLSZERZŐ: Kovács (11-esből a bal sarokba) a 30. (1-0), Veres (14 méterről a bal felső sarokba) a 61. (2-0), Kovács (harminc méterről a kapu közepébe) a 86. percben (2-1).
    SÁRGA LAP: Jáger a 21., Forkavec az 55., Raducu és Mihalovszki a 70. percben.
    Az elmúlt hetekben nyújtott teljesítményéhez képest a hazai gárda sokmozgásos, célratörő
    játékot nyújtott. Szinte az egész mérkőzésen a Balmazújváros támadott, és akár nagyobb arányú is lehetett volna a győzelme, ha a befejezéseknél jobban összpontosítanak a támadói.
    Tar László: - A győzelem egyértelmű volt, de a végén egy könnyelműség miatt idegeskednünk kellett.
    Németh Attila: - A hazaiak végigtámadták a mérkőzést, győzelmük teljesen megérdemelt.

Forrás: Nemzeti Sport, 1995-06-12