ESMTK-Hungaplast - Siófoki Bányász FC 0 : 3 16:30

Csonka csapattal is diadal
    ESMTK-Hungaplast-Siófoki Bányász 0-3 (0-2)
    Budapest, Ady E. út 600 néző. V.: Lettrich.
    ESMTK: Szűcs — Gabnai, Farkas, Telek, Kalóczkai (Papp), Vaskó, Simon, Felföldi, Németh, Magyar, Argiropulosz. Edző: Ebedli Ferenc.
    Siófoki Bányász: Bíró — Bimbó, Tóth M., Olajos, Perger, Kriston, Petrok, Szántó, Barna, Szabó (Kiss), Kirchmayer (Frank). Edző: Gellei Imre.
    Sárga lap: Farkas (8. p.), Vaskó (26. p.), Petrók (31. p.), Bimbó (67. p.), Telek (72. p.).
    Kiállítva: Petrók (73. p. a második sárga lap után).
    Rögtön kezdés után góllal indított az esélyesebb Siófok: Szántó a 2. percben kiugrott a védők közül és a jobb alsó sarokba lőtt. 0-1. Az erős szél támogatásával továbbra is támadásban maradt a Bányász. A 29. percben Szabó 15 méterről növelte az előnyt. 0-2. A tartalékos erzsébeti legénység derekasan harcolt, de ez csak az eredmény viszonylagos szorossá tételéhez volt elég. Az első félidőben a gólokon kívül Kriston és Kirchmayer révén még két kapufát is lőttek a vendégek. A második félidőt is góllal indították a siófokiak: az 50. percben Petrók 14 méterről lőtt a hálóba. 0-3. A hamadik gól szerzőjének kiállítása után visszafogták az iramot a siófokiak és csak a biztos győzelem megtartására törekedtek.
    Jók: Szűcs, illetve Kriston, Szántó, Szabó, Kirchmayer.

Forrás: Somogyi Hírlap, 1995-05-11