Diósgyőri FC - Gödöllő-Verzál LC 2 : 1 14:00

1. avatar: marcidvtk
    2018.10.10, 00:25 (szerk.: 2018.10.10, 09:35)
    A gödöllőiek fogadkoztak a hét közben, hogy megpróbálják feledtetni az elmúlt fordulók során mutatott gyengébb teljesítményüket. Garaba Imre edző elsősorban a támadójátékban várt előrelépést, s természetesen gólokat. A kettős igazolással (Vác és Gödöllő) szereplő Burzi kezdőjátékosként lépett pályára a Pest megyeieknél, ám mint később kiderült, ez nem volt hosszú életű. A mérkőzésen a diósgyőriek kezdtek veszélyesebben és alig telt el tíz perc, máris megszerezték a vezetést. Rácz 17 méteres lövése után a labda a kapu jobb oldalába vágódott: 1-0. Ezt követően magához tért a Gödöllő, több veszélyes támadást vezetett, de nem sokkal a félidő vége előtt Burzi felesleges szabálytalansága után a kiállítás sorsára jutott, így veszni látszottak az egyenlítési remények.
    A második játékrészben a létszámfölényben játszó diósgyőriek vették át a játék irányítását és a 70. percben újabb Rácz-gólnak örülhettek. A csatár ezúttal tíz méterről emelt Nagy kapujába: 2-0. A megyeieket dicséri, hogy nem adták fel a mérkőzést és három perccel a találkozó vége előtt Hutter lövésével szépítettek: 2-1.
    Oláh Ferenc: Nagyon fontos győzelmet arattunk.
    Garaba Imre: Egy jól eltalált lövés döntött.

Forrás: Pest Megyei Hírpal 1994.10.10

2. avatar: lattila2
    2017.09.20, 22:44 (szerk.: 2018.10.10, 09:34)
    Diósgyőri FC - Gödöllő-Verzál LC 2-1 (1-0)
    Diósgyőr, 1500 néző. V.: Márton.
    Diósgyőr: Hanyecz — Simon, Farkas, Mezei, (Császári) Szabó Zs., — Csillag, Varga Zs., Koppány (Molnár), Vitelki — Rácz, Tóth Gy. Edző: Oláh Ferenc.
    Gödöllő Verzál: Nagy D. — Kiss, Balogh, Somogyi — Stranyóczky, Bábik (Sánta), Dvorszki, Grezsák, Hutter — Szamosi, Burzi. Edző: Garaba Imre.
    Gól: Rácz a 9. és a 70. perc, ill. Hutter a 87. percben.
    Sárga lap: Szabó Zs. a 43., ill. Bábik a 6., Gerzsák a 44., Szamosi az 58. percben.
    Kiállítva: Burzi a 43. percben.

Forrás: Pest Megyei Hírlap, 1994-10-10