Pénzügyőr SE - Beremendi Építők SK 2 : 2 17:00

Pénzügyőr - Beremend 2-2 (2-2)
    Budapest, 600 néző. V.: Horváth.
    Pénzügyőr: Rózsa - Selmeczi, Simon, Szalai, Sebők - Zséli, Tímár, Barcza, (Puskás 70. p.), Sólyom - Guba, Csiba (Bérczesi 70. p.). Edző: Jaskó András.
    Beremend: Kurucsai - Bábli (Bircsák 46. p.), Óbert, Müller K. (Valkai 37. p.) - Visinka, Dárdai, Macsi, Weinert, Jäkl - Fülöp, Sztipánovics. Edző: Dárdai Pál.
    2. perc: Tímár éles szögből, a jobboldalról 16 m-ről leadott lövése a hosszú felső sarokban akadt meg. (1-0).
    26. perc: Tímár lapos beadását az ötösről Csiba lőtte be a kapuba. (2-0).
    31. perc: Weinert egyedül vitte rá a labdát Rózsa kapusra és fölötte a kapuba emelt. (2-1)
    43. perc: Sztipánovics jobboldali beadását Weinert közelről a léc alá fejelte. (2-2).
    Szinte még el sem kezdődött a mérkőzés, máris a hazaiak vezettek. Á gól megzavarta a Beremendet, csak nehezen vette fel megszokott tempóját. A második Pénzügyőr-gól után kitámadott a baranyai együttes, és nemcsak szépítenie, hanem kiegyenlítenie is sikerült. Ebben nagy szerepe van kapusának, Kurucsainak, aki jól védett. A döntetlen igazságos.
    Jaskó András: - Mindenki láthatta, hogy a Bozsik-Koritár duó hatására teljesen megújult a csapat. A bírók viszont a régiek voltak.
    Dárdai Pál -2-0-ig még a buszon utaztunk, utána annyira feljavultunk, hogy a második félidő alapján nyernünk kellett volna. Ennyi helyzetet büntetlenül nem szabad kihagyni.

Forrás: Új Dunántúli Napló, 1994-05-15