2016.08.13, 10:20 (szerk.: 2017.12.29, 20:28)
    Székely (Singer) Ferenc a BAK hátvédje.

3. avatar: Zsorzsinju
    2016.08.13, 10:19 (szerk.: 2017.12.29, 20:29)
    1918.06.02., Üllői út, FTC, BAK vegyes – Rapid, WAF vegyes: 0-2, nemzetközi barátságos
    FTC, BAK vegyes: Burián* – Wiener, Székely* – Wilheim, Kiss B., Medgyessy – Donáth*, Gácsi*, Tóth-Potya, Köves, Gállos*

Az oldal szerint Székely a BAK játékosa volt.

4. avatar: fgymat
    2010.09.26, 10:44 (szerk.: 2017.12.29, 20:39)
    A Magyar Válogatott Diósgyörvasgyárban

A DVTK közel egy évtizedes igen eredményes munkáját méltányolta az MLSZ akkor, midőn az Északi kerület választmányának felkérésére abban a megtiszteltetésben részesitette, hogy a magyar labdarúgó válogatott csapatot elküldte Diosgyőrvasgyárba, hogy ott propaganda-mérkőzést játsszék a DVTK, a Miskolci MTE és a Debreceni VSC játékosaiból összeállított Északi kerület válogatott csapata ellen. 1918. június 23-án mérkőzött meg a két csapat. Serény készülődés előzte meg a mérkőzést. A vasgyári sporttelep ünnepi díszt öltött. Köröskörül a pályán nemzeti zászlók hirdették a nagy mérkőzést. A pályát erre az alkalomra újra rendbehozták. Korláttal bekeritették, nagyszámú kényelmes, ülőhelyről gondoskodtak, s mikor a 9000 főnyi közönség elhelyezkedett, pompás látványt nyújtott a sporttelep. Az ifjúsági csapat mérkőzése délután 3 órakor a vasgyári zenekar hangjai mellett kezdődött meg és 5 óra 30 perckor került sor a Magyar Válogatott—Eszakkerületi Válogatott csapatok játéka. A gyárigazgató üdvözölte a csapatokat és melegen köszöntötte az MLSZ küldöttét. A Magyar Válogatott az első félidőben — változatos játék után — két gólt rúgott Észak csapata a második félidőben 11-esből gólt ért el, melyre a Magyar Válogatott újabb góllal válaszolt. (Diósgyőri Ujság, 1918. jún. 29.)

A Magyar Válogatott azóta sem játszott Diósgyőrött

Dr. Zádor: Az 50 éves DVTK
    Az Északi kerület válogatottja Diósgyőr, Miskolc, Ózd éa Debrecen legjobbjaiból tevődött össze, az MLSZ központját ez a csapat képviselte: Zsák (33FC) — Csárdás (33 FC), Szendrő (BAK) — Zloch (33 FC), Ging (Törekvés), Gutwillig (BAK) — Boldog (Kispest), Guttmann (MTK), Csapkay (Törekvés), Székely (FTC), Szánthó (BTC). A tetszetős mérkőzésen Észak válogatottjai meglehetős nehezen értették meg egymást és 3:1-es vereséget szenvedtek. Az egykori bírálatok mindössze Barbierik közép-fedezet játékát találták megfelelőnek az Északi csapatból.

Rejtő: Kilenc klub krónikája