Budafoki MTE-Törley - Debreceni VSC 1 : 1 16:00

BMTE-Törley-DVSC 1-1 (1-1)
    Promontor u., 500 néző. Vezette: Mester (****) (Molnár II J, Székedli)
    BMTE: Jeszenszky 6- Héjjas 4, Nagy Z. 6, Csiba 6, Szabó 6 -Bátyi 5, Farkas 5, hídvégi 7, Takó 4 -Tompos 6, Ungi 6 Edző: Sárközi Lőrinc
    DVSC: Mező 5 -Balogh 5, Sándor T. 7, Földvári 5, Nagy L. 5 -Sándor Cs. 6, Dombi 5, Tóth 5 -Szilágyi 4, Marginean 4, Tulba 6 Edző: Ebedli Ferenc
    CSERE: Szilágyi helyett Bernáth (5) a szünetben, Bátyi helyett Martin (-) 61p, Marginean helyett Veres (-) 70p, Farkas helyett Bősze (-) 82p
    GÓLSZERZŐK: Ungi (oldalról 12 méterről a bal alsó sarokba)a 15., Tóth Gy. (Egy rossz hazaadást elcsípve 8 méterről a kapu közepébe) a 29. percben
    szünetben. Bátyi helyett Martin (—) a 61., Margineán helyett Veres (—) a 70., Farkas helyett Bősze (—) a 82. percben.
    GÓLSZERZŐ: Ungi (oldalról, 12 méterről a bal alsó sarokba) a 15. (1-0), Tóth Gy. (egy rossz hazaadást elcisípve, 8 méterről a kapu közepébe) a 29. percben. (1-1).
    SÁRGA LAP: Szilágyi a 36., Tompos a 40., Takó az 51., Héjjas a 66. percben.
    Sárközi Lőrinc: -Úgy érzem küzdelmes mérkőzésen megérdemelten jutottunk az egy ponthoz.
    Ebedli Ferenc: -A tavasszal nagyszerűen szereplő Budafok ellen kierőltettünk egy döntetlent.

Forrás: Nemzeti Sport, 1992-03-30