Budafoki MTE-Törley - Oroszlányi Bányász SK 0 : 1 16:30

2017.12.02, 16:41
    BMTE-TÖRLEY— OBSK 0-1 (0-0)
    Budafok, 500 néző, vezette: Segovits
    Oroszlány: Tőkés — Miksi, Kláris. Verő, Filep — Hegedűs (Selymes, 88. p.), Zsidó, Kiszi, Simon T. — Tamás (Barabás, 77. p.), Szendrei. Edző: Tornyi Barnabás.
    Biztonságos védekezésre fektetve a hangsúlyt kezdtek a csapatok, de a vendégek birtokolták többet a labdát, a hazaiak egy-egy gyors támadással próbáltak helyzeteket kialakítani. A 21 percben Jankov emelt 8 méterről senkitől sem zavartatva a kapu fölé.
    Négy perccel később Miksi előreívelését Kiszi Szendrei elé fejelte, aki elől Llppal merész vetődéssel kiütötte a labdát, pontosan Simon elé, aki 22 méterről az üres kapu fölé lőtt. A félidő lefújása előtt Hegedűs 25 méteres, megpattanó szabadrúgását fogta biztosan a hazaiak kapusa. Szünet után az 51. percben egy BMTE-helyzet maradt ki, az ellentámadásból viszont megszerezte a vezetést az Oroszlány. Kiszi verekedte be magát a 16-oson belülre, elhúzta a kifutó kapus mellett a labdát, majd középre adását Szendreinek egy lépésről csak a kapuba kellett gurítania. (0—1).
    Jó ellenféllel szemben fontos három pontot szerzett a Bányász.
    Jók: Szendrei, Kiszi. Simon T.. Filep.

Forrás: 24 Óra, 1990-04-02