2017.11.09, 19:24
    Csepel SC-Mohács Tsz SK 1-0 (1-0)
    Csepel, 800 néző. V.: Kaibás.
    Csepel: Szíeben - Gyimesi, Tyukodi, Szabó, Nagy — Stefanov, Rixer (Deutsch a 75. p.) Vigh - Ivanics, Tatár, Birkás (Kovács F. 66. p,) Edző: Már János.
    Mohács: Antal - Kófiás, Rumszauer, Katona, Reith - Sipos, Gilich, Biró (Kovács a szünetben) - Ratting, Martina (Csibi 63,p). Edző: Bőzsöny János.
    27. perc: Tatár a 16-os vonalán kapott labdát, s a késlekedő védők csak nézték, hogy lő álló helyzetből védhetetlenül a jobb alsó sarokba (1-0).
    A bajnokaspiráns hazaiak ezen a mérkőzésen csupán annyit nyújtottak, ami feltétlenül kellett a győzelemhez. Ehhez pedig ezúttal kevés is elég volt, mert a mezőnyben ügyeskedő mohácsiak mindkét kapu előterében elképesztő hibákat vétettek, s szinte magukat hozták vert helyzetbe. Jók: Szieben, Tatár, illetve Sipos.

Forrás: Dunántúli Napló, 1989-05-15