Kazincbarcikai SC - Békéscsaba 1912 Előre SE 2 : 0 18:00

2015.11.04, 12:38 (szerk.: 2015.11.04, 17:28)
    Az újabb vereséggel igen nehéz helyzetbe kerültek a lila-fehérek

Vezette: Herbály Péter (Tóth István, Márton Zsolt)

Kazincbarcika: Botló Ádám - Hanász Gusztáv, Nagy Tamás (Dávid Zoltán 65. p.), Bányai Péter - Sebők Tibor, Engi Tamás (Simkó István 55. p.), Kovács Roland, Kerekes István, Kovács Péter - Elek Ákos, Badalik Szabolcs (Nagy Gergely 77. p.) Vezetőedző: Kádár Zsolt
    Békéscsaba: Such András - Szenti Zoltán, Tóth-Kovács Tamás Brlázs Gábor, Bogdán Gábor - Czipó Zoltán - Okos István (Lengyel László 44. p.), Pozsár Gábor, Dobi Róbert (Cseke Tamás 80. p.), Juhász György (Horváth Tamás 66. p.) - Dani Péter Vezetőedző: Csató Sándor
    Gól: Nagy G. 77. p. ; Nagy G. 86. p
    sárga lap: Engi 16. p. ; Nagy T. 28. p. ; Bányai 51. p. ; Szenti 59. p. ; Kerekes 70. p. ; Nagy G. 87. p.

77. p. : Bal oldali szögletet végzett el a hazai csapat, a beívelt labdát a vendégvédők elvétették és Nagy G. közelről a léc alá vágta, 1-0.
    86. p. : A lesre játszó békéscsabai védők közül Nagy G. kiugrott és a kifutó Such kapus fölött emelt a háló közepébe, 2-0.

Az első félidőben mezőnyjáték folyt a pályán, a kapuk ritkán kerültek veszélybe. A hazai csapat Such kapust tesztelte két távoli lövéssel, de a békéscsabai hálóőr magabiztosan hárított.
    A második félidőben a 75. percben mérkőzéslabdát hibázott a vendégcsapat, Szenti pontos beadását Pozsár egy méterről az üres kapu fölé lőtte.
    A kazincbarcikai együttes a megszerzett vezetés után magabiztossá vált és mivel a békéscsabaiaknak ki kellett támadni, hogy legalább idegenből az egy pontot el tudják hozni, a kinyíló védelem hibáját kihasználva a Kazincbarcika bebiztosította a győzelmét.

Jó: Nagy G. , Nagy T. , Hanász illetve Szenti, Brlázs, Bogdán

Kádár Zsolt: - Küzdelmes, színvonalas mérkőzésen megérdemelten nyertünk.
    Csató Sándor: - Nulla-nullánál mérkőzéslabdánk volt, amelyet kihagytunk. A barcikai vezető gól után nem volt bennünk annyi, hogy talpra álljunk.

10. Kazincbarcika 27 6 13 8 39-38 31