BSK: Majzlinger — Mohovics, (Harsányi), Judik, Goldsmidt, Morvai, Prikidánovics, Andreidesz, Evanics, Szőcs, Horváth, Bognár, (Kóczián). Edző: Temesvári Tibor.
    Ganz-MAVAG: Pálinkás — Aranyosi, Sarlós, Geiger, Nahóczki, (Deák), Földes, (Kass), Kovács, Bodnár, Bősz, Tóth, Pekker. Edző: Kisteleki István.
    Sárga lap: Morvai, a 47. percben.
    Szögletarány 10:5 (4:2), a BSK javára.
    Kellemetlen szélben és havas esőben, bajai támadásokkal indult a játék. A 14. percben Mohovics egészen az alapvonalig vezette a labdát, majd a beadását Szőcs 5 méterről bombázta a hálóba. 1—0.
    A 30. percben Evanics már a 16-oson belül járt, amikor Sarlós buktatta, a 11-est Prikidánovics értékesítette. 2—0.
    A 37. percben Andreidesz balról belőtt labdája , a nagy sárban elakadt. Ez megzavarta a védőket és a jóikor érkező Horváth a hálóba továbbította, a labdát. 3—0.
    Az 58. percben Prikidánovics jobb oldali szögletét Judik fejelte a léc alá. 4—0.
    A 67. percben Horváth két védőt is kicselezett, majd 10 méterről a kapu bal oldalába lőtt. 5—0.
    A 77. percben Horváth beadása a védőkről Prikidánovics elé pattant, aki 6 méterről a jobb sarokba küldte. 6—0.
    A 80. percben Bognár beívelését Horváth ügyes csellel átvette, még egy védőt becsapott és a tehetetlen kapus mellett lőtt a jobb alsó sarokba. 7—0.
    A bajai csapat jó játékkal örvendeztette meg a kellemetlen időben didergő szurkolóit. A Ganz-MÄVAG a második félidőben teljesen összeroppant.
    Kitűnt: Mohovics, Judik, Szőcs, Horváth, illetve: Geiger Tóth.

Forrás: Petőfi Népe, 1986-04-14