Vác FC-Samsung - Haladás VSE 2 : 1 17:00

Vác, 3000 néző, V: Hartmann.
    Gól: Aranyos (13.), Hahn (81.), Ill. Schneider (88. — 11-esből)
    VÁC FC-S: Koszta — Nagy — Puglits, Hahn — Nyilas, Kriska, Víg (Simon, 78.), Aranyos, Romanek — Dzurják (Szedlacsek, 63.), Füle.
    HALADÁS VSE: Király — Bognár — Szűcs, Sánta — Neudl, Tóth, Szekér, Somfalvi, Balassa — Schneider, Vukadinovics (Süle, 73.).
    A váciak gyorsan vezetést szereztek, mégis, amikor a Haladás rájött arra, hogy nekik is lehet keresnivalójuk, a mezőnyben helyenként szemre is tetszetősen adogatva elkezdtek futballozni. A 81. percben a válogatottban elmúlt szerdán bemutatkozott Hahn gyönyörű szabadrúgás-góllal növelte csapata előnyét, amelyre a 88. percben 11-esből válaszolt a vendéggárda (2—1).
    Összességében, ha a Vác a nemzetközi porondon indulni akar, feltétlenül nagyot kell javulnia, mert ez a teljesítménye kevés az igazi sikerhez.

Forrás: Békés Megyei Hírlap, 1994-05-24