2016.01.07, 15:23 (szerk.: 2016.01.07, 15:25)
    2002.08.05 Balatonlelle–Bodajk 4–3 (2–2)
    Balatonlelle, 500 néző. Vezette: Drucskó (Demeter, Haris)
    BALATONLELLE: Gyenes – Hajmási, Kenéz, Buzsáki, Gosztonyi, Takács Gy. (Hincs, 65. p.), –Kolovics, Deme (Kovács Sz., 75. p.), Hosszú – Földes, Takács A. (Silimon, 18. p.). Edző: Sándor István
    BODAJK: Vörös – Miklósvári, Rodenbücher, Horváth, Pollák – Lipcsei, Salacz J., Toldi, Kanta J. – Kanta Sz., Darók (Imre, 55. p.). Edző: Teodoru Vaszilisz
    GÓLSZERZÔ: Takács A. a 10. percben öt méterről fejelt a kapuba (1–0). Kanta J. a 15. percben 22 méteres szabadrúgásból a jobb felső sarokba lőtt (1–1). Kanta J. a 35. percben 11-esből a bal alsó sarokba helyezett (1–2). Hosszú Zs. a 36. percben 25 méteres szabadrúgásból a jobb felső sarokba lőtt (2–2). Darók a 60. percben hat méterről lőtt a kapu közepébe (2–3). Hosszú a 80. percben 25 méteres szabadrúgásból a jobb felső sarokba lőtt (3–3). Silimon a 90. percben három méterről lőtt a kapuba (4–3)
    JÓ: Földes, Hosszú, Kenéz, Kolovics, ill. Kanta J., Horváth, Salacz J, Pollák

Az MTK III vegre nyert smiley Kanta J goljaval
    2002.08.11 Bodajk–Pécsi VSK 1–0 (0–0)
    Bodajk, 450 néző. Vezette: Böröczi Z. (Golubics, Szalai)
    BODAJK: Vörös – Miklósvári, Horváth, Lipcsei, Pollák – Toldi (Imre, 70. p.), Kanta J., Salacz – Servedio, Darók (Balogh, 88. p.), Kanta Sz. Edző: Teodoru Vaszilisz
    PVSK: Vukmann – Strigencz (Demeter, 55. p.), Gyócsi, Szakály (Bermula, a szünetben), Dénes – Mayer, Laki, Jóvér, Herger – Darabos, Németh. Edző: Lőrincz Sándor
    GÓLSZERZÔ: Kanta J. a 79. percben nyolc méterről fejelt a kapuba (1–0)
    JÓ: Kanta J., Pollák, ill. Vukmann

Kantaek remelkeltek!
    2002.08.20 Komlói Bányász–Bodajk 2–3 (0–1)
    Komló, 300 néző. Vezette: Erdős (dr. Szabó, Kovács Z.)
    KOMLÓ: Demhardt – Both, Tallósi (Bori, 54. p.), Augustin, Istókovics – Balázs, Méhn, Tóth I (Priol, 62. p.), Koller – Müller, Varga Zs. (Korcsmár, 71. p.). Edző: Ott József
    BODAJK: Vörös – Miklósvári, Rodenbücher, Horváth G. (Balogh, a szünetben) – Toldi (Imre, 80. p.), Kanta J., Salacz J., Lipcsei, Pollák – Servedio (Darók, 50. p.), Kanta Sz. Edző: Hartyányi Gábor
    GÓLSZERZÔ: Kanta J. a 35. percben végezhetett el tizenegyest, amely után Demhardt éppen az ítélet-végrehajtó elé ütötte a labdát, de másodszorra az ötösről a hálóba passzolt (0–1). Kanta J. a 48. percben Servedio jobb oldali beadását az ötösről a kapu közepébe lőtte (0–2). Kanta Sz. a 64. percben tíz méterről úgy lőtt a bal alsó sarokba, hogy az a bal kapufáról pattant a gólvonalon túlra (0–3). Müller a 69. percben nagy szóló után középről, kilenc méterről a hálóba helyezett (1–3). Müller a 78. percben a felső lécről visszapattant labdát három méterről a kapu közepébe rúgta (2–3)

Kis Kanta nagyon belelendult
    2002.09.09 Petőháza–Bodajk 0–2 (0–1)
    Petőháza, 300 néző. Vezette: Kepe (Boda, Szabó)
    PETÔHÁZA: Takács – Csonka, Németh, Riedinger – Bánfalvi, Preiner, Steiner (Gulyás, 60. p.), Heller (Fekete, 75. p.), Ábrahám – Körmendi, Begovics (Zsirai, a szünetben). Edző: Horváth György
    BODAJK: Vörös – Miklósvári (Salacz, 73. p.), Rodenbücher, Horváth G.– Pollák, Servedio, Toldi (Lipcsei, 83. p.), Kanta J. – Kanta Sz., Balogh, Ungurusan (Imre, 92. p.). Edző: Teodoru Vaszilisz
    GÓLSZERZÔ: Kanta Szabolcs a 8. percben Kanta József buktatásáért megítélt büntetőből a bal felső sarokba lőtt (11-esből, 0–1). Kanta József az 57. percben öt méterről fejelt a kapu közepébe (0–2)
    KIÁLLÍTVA: Kanta J. (második sárga lap után) a 60., Bánfalvi (buktatásért) a 93. percben
    JÓ: Preiner, ill. Rodenbücher, Kanta Sz., Balogh

2003.03.31Veszprém–Bodajk 0–0
    Veszprém, 400 néző. Vezette: Gergely (Szalai, Deuts)
    VESZPRÉM: Varga – Foki, Lantai, Trampler, Szőllőskei (Finta 55.p.), Nagy, Pákai (Ördög 65. p.) – Hompoth (Katona 82. p.), Király – Szabadfi, Bényi. Edző: Hannich Péter
    BODAJK: Kovács – Miklósvári, Rodenbücher, Horváth (Urbán 58. p.), Nemecsek – Salacz J., Balogh, Bori, Kanta J. – Kanta Sz., Imre (Andre 77. p.). Edző: Hartyáni Gábor, Teodoru Vaszilisz.
    JÓ: Varga, Lantai, ill. Salacz, Kanta J."
    Hajrá MTK!

Nemzeti Sport:
    Hummel-csoport
    Felsőházi rájátszás:
    2003.04.07Bodajk–Komló 1–0 (1–0)
    Bodajk, 300 néző. Vezette: Hadnagy (Komláti, Feczkó)
    BODAJK: Kovács – Miklósvári, Rodenbücher, Balogh, Nemecseki – Bori, Salacz J., Horváth, Kanta Sz. (Lipcsei 90. p.) – Kanta J., Imre (Andre 78. p.). Edző: Teodoru Vaszilisz, Hartyáni Gábor
    KOMLÓ: Demhardt – Tóth (Fodor 60. p.), Tallósi (Tolnai 74. p.), Bolboaca, Istókovics – Balázs, Méhn, Priol (Varga a szünetben), Madar – Müller, Koller. Edző: Ott József
    GÓLSZERZÔ: Kanta J. a 33. percben, 14 méterről bombázott a kapu jobb felső sarkába (1–0)
    JÓ: Kanta J., Ródenbücher, Balogh, Bori, ill. Müller, Madar, Bolboaca

Felsőházi rájátszás
    2003.04.17 Sárvár–Bodajk 0–1 (0–1)
    Sárvár, 300 néző. Vezette: Horváth S. (Horváth I., Szalai Zs.)
    SÁRVÁR: Antal – Tancsics, Sipos, Subicz, Pupp (Szabó L., 55. p.) – Vajda, Heiczinger, Palkovics (Pokmecz, 81. p.), Beke – Fodor, Schimmer (Nagy a szünetben). Játékos-edző: Fodor Tibor
    BODAJK: Kovács – Miklósvári, Rodenbüchner, Horváth (Kurucz, 85. p.), Nemecsek – Bori, Balogh, Salacz J., Kanta Sz. (André, 89. p.) – Kanta J., Urbán (Imre, 90. p.). Edző: Teodoru Vaszilisz
    GÓLSZERZÔ: Kanta Szabolcs a 13. percben büntetőből a bal alsó sarokba lőtt (11-esből, 0–1)

2010.06.03, 18:40 (szerk.: 2018.02.16, 21:10)

3. avatar: magyarfutball.hu
    2010.04.26, 13:16 (szerk.: 2018.02.16, 21:08)
    Kecskés Balázs - email

4. avatar: magyarfutball.hu
    2010.04.08, 13:04
    Bodajkon 1947-ben alakult meg a futballklub. A bánya támogatásával a 60-as években az NBIII-ban szerepelt a csapat, később viszont a járási bajnokságig esett vissza. A 90-es évek közepén egy agilis vállalkozó, Nemes Ferenc felkarolta a gárdát, amely egészen a második vonalig kapaszkodott. Közben együttműködési megállapodás született az MTK-val, s ennek kapcsán az Agárdi Lapdarúgó-akadámia "diákjai" szerepeltek bodajki színekben. A 3 éves házasságnak azonban vége lett, mivel egyik fél sem kívánta a szerződést meghosszabítani. Ekkor új fejezet kezdődött: a bodajki önkormányzatnak a társaságban meglévő 48%-os üzletrészét, illetve a sportegyesület 1%-os részesedését megvásárolta a Siófoki Bányász. Ez lehetővé tette, hogy az 51%-ban tulajdonos Nemes Ferenc Siófokra tehesse át a cég telephelyét. A váltás azt jelentette, hogy az ősztől a Siófok szerepel az NBII-ben.

5. avatar: magyarfutball.hu
    2010.04.08, 13:04 (szerk.: 2018.02.16, 21:06)