Ferencvárosi TC - Kecskeméti TE 2 : 0 16:30

játékvezető: 3 (1 szavazat)

hangulat: 3 (1 szavazat)

1...5

2024.03.07, 21:00 (szerk.: 2024.03.24, 14:31)
    Türelmes és magabiztos győzelem volt a kezdeti döcögés ellenére is. Voltak gyengébb teljesítmények is, de ha mindig az összes játékosunk a tökéleteset játszaná, mi lenne szegény kispadon ülőkkel? Meglesz a következő scudetto is.

Ez jó volt!
    No mocsár,no party!

Ma egy ellenséges bíró kiszórta volna Bent, és megadta volna a Kecsó gólját. Andó Szabóval ma nem volt semmi gond. Ami külön pozitív, hogy rá nem jellemző módon engedte a kemény játékot, nem tördelte a játékot, ami összességében nekünk kedvezett.

A taposás előtt a kecskeméti szabálytalankodott, majd elkezdett önveszélyesen hemperegni a földön. Ben átakarta ugorni, de az csak hempergett előtte.

Azt kaptuk a kecsótól, amit vàrtunk Andó Szabó viszont kellemes meglepetést okozott, az ilyen harcmodor ellen nehéz sziporkázni, de a 3 pont volt a lényeg!

Maga mekkora tanár volt. A védekezés része eddig is rendben volt, de most az a pontosság is benne volt a játékában, amit eddig hiányoltam. Civic meg érdekes volt, a beadások ma sokkal jobban mentek neki, mint az utóbbi időben bármikor, de az óvodás technikai hibái ezt sajnos alaposan beárnyékolták

Azért amit a lesgólnál Botka és Abena csinált az hajmeresztő volt.

Abena volt ott a hunyó. Azért nagyon kellett most a VAR, vért hugyoztunk volna a kurva Kecskemét ellen az utolsó fél órában, főleg, hogy Barni sem volt már a pályán.

Kellemetlen meccs volt, de erre is lehetett számítani. Nyertünk és ez a lényeg. A Kecsó stílusa nem lett szimpatikusabb.

Borzasztóan irritáló csapat. Régen még a Várda volt kicsit ilyen, szerencsére a mostani mezőnyben nincs még egy ilyen csapat. Gyaka még kellemetlen nagyon, de ők azért támadnak is. Ott ha egyenlítenek, kurva nehéz lett volna bedarálni őket.

Szerintem,ez volt az utolsó kör egyik legnehezebb meccse.
    Jobban izgultam 2-0-ig,mint az eddigi meccseken,összesen.Kibaszottul nem fekszik nekünk az agyonszervezett védekezésük,a durvaságaik és,hogy szinte mindig találnak egy szar gólt.Ma sem hiányzott sok ehhez.Az igazi tudásuk 2-0 után látszott,amikor percekig birtokoltuk a labdát és elképzelésük sem volt, hogy kéne megszerezni,támadást építeni,helyzetbe kerülni.
    Ui:Nálam Majga a meccs embere. Leuralta a kp-t. Rajta kívül Loncar és Pesic emelkedett ki.

Gratulálok a győzelemhez! Ez egy olyan meccs volt, amire (Maiga kivételével) egy év múlva valszeg senki nem fog emlékezni, de nem volt egyszerű behúzni. Azért nem volt egy rossz hét, két lila ellen 7-0-ás összesítésű két győzelem, közben disznóvágás a kupában.

Fontos meccset nyertünk,de fásult volt a csapat,s néhányan bántóan formán kívül .Maiga
    ma kiemelkedő volt.

Maiga, Cissé és Loncar nálam a kiemelendő, Civic meg a gyenge.

Gratulálok a csapatnak! Nem játszottunk sziporkázóan, sőt! A bekapott gólnál a szerencse is velünk volt. De nem tudom elmarasztalni a csapatot, férfimunka volt a javából az egyik legalattomosabban játszó sunyi mumusunk ellen! Nagyon erőltetett menet volt az elmúlt időszak, de eddig behúztuk az összes meccset (a görögök elleni csak bónusz volt már a sorsolásnál azt nem számítom). Ugyanakkor én továbbra sem látom azt a pluszt Sztankótól, amit szerintem kellene, de remélem ez is elég lesz a bajnoki címhez. Hajrá Fradi!

Az eredmény jó, de azonkívül nem sok bíztatót láttunk. Ha nem érvénytelenítik a Kecskemét lesgólját, ami egyértelműen les volt, nem biztos hogy nyertünk volna. Azért ettől több kellene. Nem tudtuk egyetlen egyszer sem megjátszani Barnit. Marquinhos is csak futkározott de nem volt egy jó beadása. Civic nem megoldás. Ramirez hajlamos butaságokat csinálni Pászkát meg sem próbáljuk. Nem látszik a csapat játékán a felső polcos edző ténykedése a kirohanásai csak ártanak a csapatnak.

A fiatal játékosod a hatodik belépője után kapta a sárgát, már pályán se kellett volna lennie.
    Ugyanígy varázsolj tovább Hókuszpók, ma kevésnek bizonyultál.

Egy faxkalap úgy gondolta, hogy poén lesz a "B" melleti VIP-ből lila sállal hergelni a B közepet. Először a B1 "lila kurvázott" majd mikor a tábor is kiszúrta, akkor mindenki. Páran a VIP-ből odamentek, hogy jobb belátásra bírják az idiótát, miután kezdett melegedni a pite jött egy nagydarab secu-s, hogy az egészsége megőrzése érdekében jobb lenne beballagni a lelátóról. "Szervusz paraszt!" háttérzajjal emberünk távozott a lelátóról.

Mondjuk mindjárt az elején Márki felba**ását észre se vette, Zaki kézre taposás nem volt sárga (vs. Ben sárgája), és az első félidőben volt két tizi gyanús, amit meg se néztek, a végén Pesics saját térfélről indulását látta az összes sípmester lesnek.

Azon túl korrekt volt kb. 2-2 sárgát nem osztott ki, az egyenlő hiba volt, a hülyeségéből eredően

Örülök, hogy Abena újra lehetőséget kapott a szerdai buta hibája után. Jól játszott. Cissé hozta a szokásos formáját. Maiga uralta a középpályát. Marquinhos mezőnyben a legjobb támadó volt a pályán. Pesic extra szinten szállt be. Sokakkal ellentétben Romdhane játékát sem láttam rossznak. Abu Fanit persze nem tudja egy az egyben helyettesíteni, de van helye a csapatban.

Tetszett ahogy a Tábor megszólította az ingyenélő libsi "politikust?".

MOB kiírta Fácsén, hogy Tordainak szólt.

A meccs nagy részében 4-3-3-ban játszottunk, 67.5%-ban birtokoltuk a labdát, 89%-kal passzoltunk, a passzráta 16.6, a PPDA 5.8, a hosszúpassz-arány 6.6% volt. A párharcarány 98-92 volt ide, de a támadópárharcainknak csak 31.5%-a (70/22), míg a védekezőpárharcaink 70% (57/40) volt sikeres – a fejpárbajok aránya 22-17 volt ide. Mi 27, a kecskemétiek 15 labdát szereztek a másik térfelén.

45+3 támadásból 12 lövésig jutottunk, ezek fele talált kaput, a KTE ezen mutatói: 27 / 2 / 0. Az xG-arány 1.58 – 0.05, az xcG-arány 2.62 – 0 volt. 28 beadásból 8 talált embert (29%).

Dibusz nem kapott lövést, 20 passzából 19 pontos volt.

Botka 74 percet játszott, 57 akciójának 74%-a volt sikeres, 91%-kal passzolt, 8 párharcból azonban csak 1-et nyert meg. 5 labdát vesztett, 3 labdát szerzett, 2 passzt lopott. 1 helyzetet készített elő (0.01).

Abena 78 akciójának 85%-a volt sikeres, 1 helyzete volt (0.19). 95%-kal passzolt, 11 párharcból 9-et nyert meg., 4 labdát vesztett, 5-t szerzett, 5 passzt lopott. 1 gólpasszt adott (0.59).

Cissé 73 akciójának 86%-a volt sikeres, 97%-kal passzolt, 7 párharcból 3-at nyert meg. 2 labdát vesztett, 6-ot szerzett, 3 passzt lopott.

Civic 74 percet volt a pályán, 69 akciójának 65%-a volt sikeres. 69%-kal passzolt, 17 párharcból 10-et nyert meg. 19 labdát vesztett, 11-et szerzett. 1 lövést készített elő (0.19).

Loncar 75 akciójának 75%-a volt sikeres, 2 helyzete volt (0.06). 91%-kal passzolt, 15 párharcból 7-et nyert meg. 4 labdát vesztett, 5-t szerzett, 3 passzt lopott. 2 helyzetet készített elő (0.06).

Maiga 109 akciójának 79%-a volt sikeres, 3 helyzetből (0.64) 1 gólt szerzett, 73 passzából 72 lett pontos, 22 párharcból 10-et nyert meg. 2 labdát vesztett, 15-t szerzett, 7 passzt lopott. 1 helyzetet készített elő (0.05).

Ben Romadan 39 percet volt a pályán, 36 akciójának kétharmada sikeres volt, 21 passzából 20 jó volt, 11 párharcból 3-at nyert meg. 2 labdát vesztett, 3-t szerzett, 2 passzt lopott.

Zachariassen 55 akciójának 69%-a volt sikeres, 2 helyzetből (0.51) 1 gólt szerzett, 87%-kal passzolt, 17 párharcból 10-et nyert meg. 11 labdát szerzett, 4 passzt lopott.

Varga B. 66 percet kapott, 26 akciójának 54%-a (14) volt sikeres, 2 helyzete volt (0.06). 9 passzból 6 volt pontos, 15 párharcból 7-et nyert meg.

Marquinhos 74 percet volt a pályán, 67 akciójának 61%-a volt sikeres, 71%-kal passzolt, 24 párharcból 13-at nyert meg. 5 labdát szerzett, 6 passzt lopott. 1 helyzetet készített elő (0.05).

Abu Fani 63 percet játszott, 53 akciójának 62%-a volt sikeres, 2 lövése volt (0.12). 82%-kal passzolt, 12 párharcból 4-et nyert meg, 11 labdát vesztett, 3-at szerzett, 3 passzt lopott. 2 lövést készített elő (0.06).

Pesity 37 percet volt a pályán, 16 akciójának fele volt sikeres, 9 passzából 7. 5 párharcból 1-et nyert meg, 3 lövést készített elő (0.58).

Makreckis 28 percet játszott, 32 akciójának 91%-a volt sikeres, 96%-kal passzolt, 6 párharcból 5-t nyert meg. 3 labdát vesztett, 3-at szerzett.

Kodro is 28 percet játszott, 15 akciójából 11 (73%) volt sikeres, 12 passzából 11, 1 párharcát elvesztette. 2 labdát szerzett, 2 passzt lopott.

Ramírez 28 percet játszott, 24 akciójának 88%-a volt sikeres, 19 passzából 18, 5 párharcból 3-at nyert. 5 labdát szerzett, 1 passzt lopott.