ground : Trabzon, Şenol Güneş Sports Complex
  3. trabzonspor.org.tr: -
  4. eredmenyek.com: 22.840
  1. 7' Bakasetas Tasos 1 - 0
    sárga lap 27' Laïdouni Aïssa
    45+1' Abdülkadir Ömür sárga lap
    sárga lap 47' Mmaee Samy
    51' Vitor Hugo sárga lap
    81' Bartra Marc sárga lap
    sárga lap 88' Vécsei Bálint

2022.12.03, 20:18 (szerk.: 2022.12.07, 21:11)
    Ez a vereség benne volt a pakliban , még akkor is ha lett vona tétje a meccsnek ..ez az 1-0 vàllalható.

talán most először egyáltalán nem értem, mi volt Csercse szándéka. Gyakorlatilag cserék nélkül kimegyünk, a középpálya nem létezett és hát mi mondjak: támadni sem akartunk. Ok, ikszre játszottunk, de akkor 1-0 -nál hogy lehet 0 kapuralovesunk félidőben?
    Igazából az 1 db Vécsei lövésen kívül semmi közünk nem volt a kapuhoz. Mindezt úgy, hogy a múlt heti ellenfél sztem sokkal erősebb volt.

Érthetetlen.

Azt kaptam a meccstől, amit vártam, a csapatnak és persze Csercsének jár a gratula a csoportmeccsért, a mait nem vették komolyan, megtehtték, még ha nekem ez nyilván nem is tetszik.

Döntetlen lett volna az igazságos, és a végkimenetel szempontjából sem lett volna változás. Nekik volt egy malac góljuk, nekünk nem...

Mercier tegnap kifejezetten jól és agilisan szállt be, szerintem van még benne több.

Jól mozgott, jó labdái voltak. Kis szerencsével a gól is meglehetett volna. Van amúgy benne fantázia, csak a sebessége nincs meg.
    Az olyan játékosok, mint ő, 20 éve nagy királyok voltak. Igazi playmakerek.
    Nekem az tetszik, ha a pályán van és statikussá válik a játék, mindig benne van, hogy bevarázsolja a védők mögé a labdát valahogy.

Az eredmény rendben van, de minden ismert körülmény ellenére azért mutatott pár felkiáltójelet ez a meccs.
    Leginkább azt, hogy mennyire nehezen vettük fel a ritmust. Amig ki nem derült, hogy a másik meccs eldőlt, úgy ránkjöttek, hogy gyakorlatilag másodpercekig sem voltunk képesek megartani a labdát.
    Ez az, amit nem tudom, hogy fogunk megoldani a tavaszi meccsre. A leendő ellenfelünket topformára hozza a bajnoksága, illetve a playoff, nekünk valahogy a mennyeiből kell felpörögnünk. És nem, ez nem ugyan az, mint nyáron, mert ott legalább van négy "felhozó" meccs, mire a nagymeccsek eljönnek, sőt, van még egy javítási lehetőség is, tehát így inkább 6 meccs. Nem mondom, hogy megoldhatatlan, de ez egy tök új helyzet, és valami újat kell kitalálnia a stábnak.

Az, hogy tét nélküli volt a meccs és nem úgy álltunk teljesen hozzá az oké, de hogy meccsek óta egy unott és nincs kedvem futni R.Mmaet kell néznem az felháborító!, értem hogy el akarjuk adni, de 2-3 kispad ráférne a gyerekre. Itt lett volna a lehetőség, hogy legalább 1 félidőt kapjon helyette egy fiatal. O.Pali mindig azzal jön, hogy ez egy üzlet is, én azt mondanám neki, hogy ez egy játék is ami a nézőkért is van, akinek nincs kedve már itt játszani az menjen ,de szörnyű ezt nézni, még ha sérülés után is van, ha benn van a csapatban akkor nyújtson 100%-ot ameddig bírja és utána csere, de ez a lötyögés nálam nem fér bele.Milyen kritikusak voltunk az elején Zakival, aztán most azt mondom, hogy bár lenne még 3 belőle, Ő legalább bele teszi a km-is.

Értelek én , de mondd meg, hogy kit kellett volna játszatnia tegnap Csercseszovnak Ryan helyett? A sérült Bolit vagy a sérült Traore-t?
    Mercier az év helyzetét hagyta ki miután Zaki egymaga áthámozta magát a fél Trabzonon.
    A másik oldalon meg tök egyedül volt nem csak a Bakaszetasz gyerek, hanem még egy másik török is a 7. percben a gólnál. Egyértelmű védelmi hiba, de a meccs első húsz perce pont erről szólt: iszonyúan nyomtak a törökök, utaztak a kikényszerített hibákra, mi meg azt sem tudtuk milyen rendezvényen is vagyunk. Jobbak voltak. Sokkal. Ennyi történt nem több, ezért sem akart vagy tudott válaszolni Csercseszov a feltett hülye kérdésekre.
    Ezt nem lehet és nem is kell 1-2 játékos nyakába varrni, az ellenfél jobb volt, győzni akart és ezért teljesen más fordulatszámon pörgött mint mi. Őszintén szólva örülhetünk az 1-0-nak mert ezen az eredményen nincs mit szégyellni.
    Szégyellni valója a valóban az életéért kűzdő Zvezdának van, akik ennek ellenére belefutottak egy akkora zakóba mint mi náluk.

Az unottság a létező legnagyobb baromság és igaztalan vád az egyik legjobb játékosunk ellen. A metakommunikációjából olvas mindenki, de az alapból más, nem tudtok olvasni belőle.
    Simán szarul játszott.
    A mentségére annyit, hogy meccsek óta módosította a szerepkörét Cserecs és sokkal mélyebben, akár a saját térfélig vissza kell lépkednie a labdákért, mert nem nagyon van, aki ilyen intenzíven játszó ellenfél ellen meg tudja tartani vagy le tud fordulni.

Ez a meccs nem rajta ment el. A játék képe alapján szép eredmény az 1-0, mert simán lehetett volna nagyobb a különbség, ha az első fél órában pontosabbak a törökök. Üllői majd biztos megnézi a statisztikát, de így első ránézésre is csak nyomoztuk a labdát ebben az időszakban. Jobb volt az ellenfél és nyert. Pont.

Sammy amúgy tegnap megint tanárian játszott a vereség ellenére. Mats-szal ketten nagyon jó kis belső védő párost alkotnak.

Vécsei Bálint kapura tartó lövése volt az egyetlen, amit tényleg védenie kellett a török kapusnak.
    A bekapott gólnál pedig Esiti késett egy ütemet.
    Minden dühös ember nyugodjon le!

Ok,Bálint eladott egy labdát,aztán késve eredt Trezeguet után.
    De mire az megfordult vele,már Vécsei és Zaki rajta volt,Samy biztosított,középen Mats fogta az egyetlen csatárt.
    Egy valaki volt bántóan üresen,Bakasetas,akit Esiti otthagyott,hogy tök feleslegesen odamenjen Mats mellé.
    Bakasetas így üresen kapta,ráadásul ő egy jól lövő,gólerős játékos.
    Mire a Szikla észbe kapott,már késő volt.
    Sokkal inkább tartom az ő hibájának a szitut,mint Bálinténak.

A csoportkör zárómeccsén 4-2-3-1-ben játszottunk, Laidouni helyezkedett a csatár mögött, 39%-ban birtokoltuk a labdát és 82%-kal passzoltunk (passztempó 17.4 passz/perc, hosszú passzok aránya 10.2%). A párharcarány 99-105 oda, mindkét csapat kevés támadópárharcot nyert (mi 90/29 – 32%, Trabzon 69/23 – 33%). A védekezőpárharcokat így 67%-ban hoztuk, a fejpárbajok aránya 11-14 volt oda. Mindössze 33 passzt loptunk, 6-szor tisztáztunk (előtt a ZTE és a Monaco ellen ez a szám: 12 és 16). Mi 16, a törökök 35 labdát szereztek az ellenfél térfelén. 7 labdavesztésünkből lett lövés, a Trabzonnál csak 1 ilyen eset volt.

20 támadásból 6 lövésig jutottunk, egy lövés talált kaput (Trabzon 29 / 17 / 6). 8 beadásból 6 beadásunk volt pontos. Az xG-arány 0.67 – 1.35 volt oda, az xcG-arányban nagyobb a különbség: 0.01 – 1.06. A PPDA alacsony volt, 21.9.

Dibusz 6 lövésből (1.06) 1 gólt kapott, 27 passzából 23 volt jó.

Wingo 67 akciójának 69%-a volt jó, 85%-kal passzolt, 17 párharcból 10-et nyert meg. 9 labdát adott el, 8-at szerzett, 4 passzt lopott.

S. Mmaee 78 akciójának 74%-a volt sikeres, 83%-kal passzolt, 14 párharcból 9-et nyert meg. 10 labdát adott el, 15-t szerzett, 9 passzt lopott.

Knoester 79 akciójának 80%-a volt sikeres, 85%-kal passzolt, 15 párharcból 11-et nyert meg. 10 labdát vesztett, 13-at szerzett, 2 passzt lopott.

Pászka 91 percet volt a pályán, 66 akciójának 55%-a volt sikeres. 70%-kal passzolt, 18 párharcból 8-at nyert meg, 16 labdát vesztett, 13-at szerzett, 9 passzt lopott.

Vécsei 77 akciójának 71%-a volt sikeres, 1 lövése volt, 83%-kal passzolt. 25 párharcból 16-ot nyert meg. 9 labdát vesztett, 5-t szerzett, 1 passzt lopott.

Esiti 61 percet játszott. 44 akciójának 80%-a volt sikeres, mind a 25 passza pontos volt, 17 párharcból 10-et nyert meg. 4 labdát vesztett, 10-et szerzett, 3 passzt lopott.

Zachariassen 39 akciójának 38%-a volt sikeres, 12 passzából 9 (75%). 12 párharcának felét nyerte meg. 3 labdát szerzett, 1 passzt lopott. 1 lövést készített elő (0.26).

Laidouni 68 akciójának 62%-a volt sikeres. 77%-kal passzolt, 23 párharcból 11-et nyert meg. 7 labdát szerzett, 3 passzt lopott. 1 lövést készített elő (0.04).

Tokmac 83 percet játszott, 47 akciójának 51%-a volt sikeres, 1 lövése volt (0.05). 80%-kal passzolt, 15 párharcból 4-et nyert meg. 3 labdát szerzett, 1 passzt lopott. 1 lövést készített elő (0.11).

R. Mmaee 57 akciójának 33%-a volt sikeres, 2 helyzete volt (0.23). 86%-kal passzolt, 29 párharcból 6-ot nyert, 1 labdát szerzett.

Mercier 33 percet kapott, 25 akciójának 64%-a volt sikeres, 1 lövése volt (0.26). 15 passzából 10 volt jó (67%), 6 párharcból 4-et nyertünk, 1 labdát szerzett. 2 lövést készített elő (0.21).

Kovacevic 12 percet játszott, 5 akciójából 2 volt sikeres, 1 fejese volt (0.09), 2 passza pontos volt, 2 párharcát elvesztette.

Redzic 3 percet volt a pályán, 1 passza pontos volt.