Matáv Compaq-Sopron - Győri ETO FC 4 : 0 17:00

gólszerzők: Orabinec (23.), Sira (52.), Tóth M. (57., 72.)
    sárga lap: Horváth R. (54.)

Sopron:
    Horváth T. - Vincze, Szabados, Salagean - Horváth R., Csiszár, Somogyi, Orabinec (Perger, 71.) - Sira (Sibalin, 75.), Tóth M., Nagy T. (Tóth I., 68.)

Győri ETO:
    Molnár - Rósa, Stark, Böjte, Bognár - Baumgartner (Oross, 59.), Golovic, Farkas (Sindjic, a szünetben), Regedei, Károlyi (Vasas, a szünetben) - Nicsenko

23. perc: Tóth M. gurított vissza Orabinecnek, aki a balösszekötő helyéről nyugodtan középre vezethette a labdát, majd 23 m-ről lőtt a jobb alsó sarokba (1-0).
    52. perc: Gyors soproni ellentámadás végén Nagy ugratta ki Sirát, ő a jobbösszekötő helyén egy rálépős csellel becsapta a vele visszafutó Bognárt és 14 m-ről, ballal a jobb alsó sarokba talált (2-0).
    57. perc: Szöglet után Molnár elvétette a labdát, amely a bal oldalról visszavágódott és Tóth Mihályról a bal alsó sarokba pattant (3-0).
    72. perc: Kapukirúgást követően Siráról a kirobbanó Tóth M. elé került a labda, aki 14 m-ről, félmagasan bombázott a kapu jobb oldalába (4-0).

Bő negyedóra után fölénybe került a Sopron és hamar vezetést szerzett. A 2. félidőt támadó szellemben kezdte a Győr, de a hazaiak gyors második gólja után már nem volt esélye és az utolsó 35 perc soproni örömjátékot hozott.