Győri ETO FC - MATÁV Compaq-Sopron 4 : 2 17:15

2017.06.29, 11:14
    Győr, 2001. június 23., szombat (tud) - Labdarúgó NB I, 22. forduló:

Győri ETO - Matáv Compaq-Sopron 4-2 (3-1)
    Győr, 4000 néző, V: Bukovics
    gólszerzők: Vayer (10., 31., 39.), Vasas (83.), illetve Varga K. (11.), Preisinger (82.)
    sárga lap: Vayer (73.), Bognár (87.), illetve Orabinec (62.), Perger (71.)

Győri ETO:
    Posza - Bajusz, Böjte, Tereny (Vasas, 75.) - Bognár, Baumgartner, Szanyó, Farkas, Károlyi (Regedei, 81.) - Nagy L. (Sütöri, a szünetben), Vayer

Matáv Compaq-Sopron:
    Horváth T. - Perger, Varga K., Horváth R. - Szőke (Sifter, a szünetben), Orabinec (Takács, 86.), Tóth M. (Lippai, 57.), Tóth I., Nagy T. - Bausz, Preisinger

10. perc: Vayer 25 m-es szabadrúgása megpattanva a jobb felső sarokban kötött ki (1-0).
    11. perc: Nagy T. jobboldali szabadrúgását Varga K. a jobb sarokba csúsztatta (1-1).
    31. perc: Szanyó indítása után Vayer 7 m-ről emelt a hosszú sarokba (2-1).
    39. perc: Farkas ívelt a középen kitörő Vayer elé, aki 10 m-ről a kimozduló kapus mellett lőtt a hálóba (3-1).
    82. perc: Orabinec indításával Preisinger lépett ki a védők közül és 10 m-ről a hálóba lőtt (3-2).
    83. perc: Sütöri átadása után Vasas 14 m-ről talált a jobb sarokba (4-2).

A kapu előtt határozottabb hazai csapat megérdemelten nyerte a megyei rangadót.