MATÁV Compaq-Sopron - Lombard FC Tatabánya 2 : 0 17:00

Matáv Compaq-Sopron - Lombard FC Tatabánya 2-0 (1-0)
    gólszerzők: Sira (36.), Preisinger (72.)
    sárga lap: Sira (29.), Nagy T. (78.), Szőke (84.), Somogyi (91.), illetve Árki (2.), Cseri (60.), Bajkusa (83.)

Matáv Compaq-Sopron:
    Horváth T. - Horváth R., Szabados, Salagean - Orabinec, Tóth M., Somogyi, Tóth I. (Perger 75.), Nagy T. (Szőke 81.) - Preisinger (Tüske 90.), Sira

Lombard FC Tatabánya:
    Gelei - Hornyák, Cseri, Árki, Obradovic - Süveges (Bajkusa 60.), Vámosi, Vignjevic, Schafranek (Potemkin 54.) - Vincze, Pekovic (Nagy I S. 46.)

20. perc: Jobboldali tatabányai szöglet után Hornyák 12 m-ről a felső lécre fejelte a labdát.
    28. perc: Sira szánta el lövésre magát, s 17 m-ről nagy erővel a jobb kapufa tövét találta telibe.
    36. perc: Orabinec futott el a jobb oldalon, pontosan adott középre, ahol Preisinger Sira elé fejelte a labdát, s ő 8 m-ről a hálóba lőtt (1-0).
    57. perc: Baloldali Lombard-szöglet után a hosszú oldalon érkező Potemkin 6 m-es lövését hárította bravúrral Horváth T.
    72. perc: Sira vezette fel a labdát a jobb oldalon, két csel után az egyedül álló Preisingerhez játszott, ő meg 8 m-ről a kapuba gurított (2-0).
    74. perc: Soproni kontratámadás során Preisinger és Sira vezette kapura a labdát, és utóbbi 12 m-ről kapu mellé gurított.

Az első félidőben a Sopron nyomása góllá érett. A második 45 percben a vendégek kezdtek erőszakosabban, de helyzeteiket nem tudták érvényesíteni. A soproniak egyre magabiztosabban játszottak, és így megszerezték a nagyon fontos hazai győzelmet.