MATÁV Compaq-Sopron - Debreceni VSC 2 : 1 16:00

Matáv Compaq-Sopron - Debreceni VSC 2-1 (1-0)
    gólszerzők: Varga K. (46.), Szabados (92.), illetve Radojicic (89.)
    sárga lap: Somogyi (30.), Nagy T. (49.), Tóth (66.), Salagean (80.), illetve Ulveczki (14.), Szatmári (75.), Kerekes (75.)

Sopron:
    Horváth T. - Varga, Szabados, Horváth R. - Orabinec (Perger 72.), Tóth M., Somogyi, Salagean - Takács (Sira 71.), Preisinger (Bausz 81.), Nagy T.

Debrecen:
    Fekete - Bernáth, Vadicska, Alekszic, Szatmári - Siklósi, Radojicic, Böőr (Paróczai 90.), Ulveczki (Szabó II 52.) - Schmidt (Balás 56.), Kerekes

46. perc: jobb oldalról az oldalvonalról Somogyi végzett el szabadrúgást, és a beívelt labdát Varga Krisztián a kapust megelőzve 5 m-ről a hálóba csúsztatta (1-0).
    49. perc: soproni kontratámadás során Nagy T. Salageanhoz játszott, aki 8 m-ről a kapusba lőtte a labdát.
    53. perc: a debreceni kapu előtt Preisinger Szabados elé emelt, aki ahelyett, hogy kapura lőtt volna 5 m-ről, visszapasszolt Preisingerhez, de a védők felszabadítottak.
    85. perc: Kerekes visszagurított labdáját 16 m-ről Siklósi lőtte kapura, Horváth T. biztosan hárított.
    89. perc: Radojicic 25 m-es szabadrúgásból talált a jobb felső sarokba (1-1).
    92. perc: Somogyi végzett el szabadrúgást a debreceni kaputól 25 m-re, a labda a jobboldali kapufán csattant, és a visszapattanó labdát Szabados 5 m-ről továbbította a hálóba (2-1).

Gyenge első félidő után a második játékrészben élénkebbé vált az iram, főleg a soproniak jóvoltából. A hazaiak több gólhelyzetet is kialakítottak, míg a debreceniek szinte helyzet nélkül egyenlítettek az utolsó előtti percben. A hosszabbításban szerencséje is volt a soproniaknak. Alacsony színvonalú mérkőzésen megérdemelt hazai siker született.