Vasas Danubius Hotels - Debreceni VSC 3 : 1 19:00

2019.01.13, 14:14
    Vasas-Loki: kb.10 percet késtünk a rendőrök felvezetésének köszönhetően. 1 nagy és 1 kisbusszal mentünk. A szektorban kb.70-en gyültünk össze. A szüntben debreceni kezdeményezésre kialakult egy elég nagy box. Kezdetben a Vasas szurkolók behátráltak,majd felálltak nekünk. Érzésem szerint debreceni gyözelemmel zárult, bár nem volt fölényes. 4 sálat szereztünk, tudomásom szerint nem vesztettünk egyet sem. Nálunk 1 komolyabb sérülés:egy rendőrkutya nekiugrott az egyik srácnak és sokáig nem kapott levegőt. 1 embert vittek el tőlünk a yardok. Szurkolásunk nem volt valami egetverő. Meccs után már nem volt semmi különös, megvártuk elvitt társunkat, majd hazaindultunk. Majdnem problémamentes út hazafele.

2017.07.27, 16:50
    Vasas-Debrecen 3-1 (1-0)

Fáy u., 2000 néző, V: Megyebíró
    gólszerzők: Kabát (20., 59., 64.), illetve Ulveczki (55.)
    sárga lap: Pető (87.), illetve Turján (80.)

Vasas:
    Hajdu - Mónos, Juhár, Zováth, Tóth A. - Pető, Szili (Komódi, 78.), Zabos (Tóth N., a szünetben) - Sowunmi (Simek, 69.), Kabát, Tiber

Debrecen:
    Fekete - Frida, Aleksic, Turján, Szatmári - Siklósi (Hanák, 72.), Vadicska, Sándor Cs. (Flick, 60.), Böőr - Bajzát (Horváth I., 68.), Ulveczki

20. perc: Mónos több csellel becsapta a debreceniek baloldali védelmét, majd élesen középre lőtte a labdát, Kabát 8 m-ről a jobb felső sarokba csúsztatott (1-0).
    24. perc: Vadicska ugratta ki Bajzátot, aki már csak Hajduval állt szemben, de nagy helyzetben lyukat rúgott.
    32. perc: Kabát 25 m-es bombáját Fekete kiütötte, Tiber ismételhetett, de közeli lövését is védte a vendégek kapusa.
    55. perc: Böőr baloldali szögletét Bajzát a felső kapufára fejelte, a kipattanót Ulveczki 3 m-ről vágta a hálóba (1-1).
    59. perc: Ismét Mónos futott el a jobb oldalon, élesen középre lőtt labdáját Fekete kiejtette, így Kabát könnyedén guríthatott 8 m-ről az üres kapuba (2-1).
    64. perc: Pető indította Tibert a debreceni térfél közepéről, a balszélső egyből középre játszott és Kabát 7 m-ről a rossz ütemben kimozduló Fekete mellett a kapuba fejelt (3-1).

A Vasas az őszi idény legjobbját nyújtotta és megérdemelten nyert a harcosan futballozó debreceniekkel szemben.