Pécsi MFC - Lombard FC Tatabánya 2 : 2 17:00

Pécsi MFC-Lombard FC Tatabánya 2-2 (1-1)
    gólszerzők: Kutas (27.), Lantos (50.), illetve Hornyák (31.), Vincze (71.)
    sárga lap: Gera (58.), Sipos (65.), Dienes (75.), illetve Goncalves (19.), Hornyák (29.), Süveges (86.)

Pécs:
    Matus - Dienes, Földvári, Kutas - Gálffy, Sipos, Puskas, Toldi, Lantos - Gera, Fónai (Kardos 86.)

Tatabánya:
    Gelei - Mészöly - Szabó V., Hornyák, Virág - Süveges, Kovács A., Goncalves, Zsivóczky (Kiss 85.) - Nagy S. (Tüske 55.), Da Silva (Vincze a szünetben)

27. perc: Gálffy a bal oldalról ívelt be egy szögletet, amit Puskas az ötösön fejjel továbbcsúsztatott, Kutas a bal kapufánál, előrevetődve, 4 m-ről a bal alsó sarokba fejelt (1-0).
    31. perc: szabadrúgásból jobbról, az oldalvonal közeléből Zsivóczky kanyarított be, a jobb kapufánál érkező Hornyák előrehajolva, 2 m-ről a kapu jobb oldalába fejelt (1-1).
    50. perc: Mészöly hazaadását Gelei rosszul rúgta ki, Puskas jobbról beadott, Lantos 8 m-ről nagy gólt fejelt a léc alá (2-1).
    71. perc: Vinczétől mindenki átadást várt, ő azonban egyedül meglódult és 10 m-ről a bal alsó sarokba gurított (2-2).

A fejesgólok mérkőzésén a pécsiek jól helytálltak a képzettebb játékosokból álló vendégcsapat ellen. A döntetlen igazságos.