Kispest-Honvéd FC - Siófok FC 1 : 1 19:30

Kispest-Honvéd FC - Siófok FC 1-1 (0-1)
    Bozsik-stadion, 1000 néző, V: Juhos
    gólszerző: Faragó (80.), illetve Földes I. (13.)
    sárga lap: Faragó (73.), illetve Juhász (69.), Bédi (83.)
    csere: Pintér helyett Torghelle (30.), Szekeres Zs. helyett Piroska (36.), Fehér helyett Szabó A. (74.), illetve Kulcsár helyett Zabundu (77.), Sallai helyett Kovács B. (77.), Földes G. helyett Jerson (81.)

13. perc: Földes I. a leshatárról indulva egyedül tört kapura és 14 m-ről a kifutó Vezér mellett lőtt a hálóba (0-1).
    22. perc: Medgyesi 25 m-es szabadrúgása szállt kevéssel kapu fölé.
    23. perc: Medgyesi szinte ugyanarról a helyről végzett el szabadrúgást, mint egy perccel korábban: ezúttal magasan fölé lőtt.
    35. perc: Juhász 16 m-es lövésébe beleért egy hazai védő és a labda csak centiméterekkel kerülte el a bal alsó sarkot.
    47. perc: Piroska 17 m-es lövését védte bravúrral Csernyánszky.
    65. perc: Hanák balról, 8 m-ről fordulásból lőtt a jobb felső sarok mellé.
    76. perc: Kulcsár 20 m-es szabadrúgását fogta Vezér.
    80. perc: Faragó 17 m-es szabadrúgásból a jobb felső sarokba csavart (1-1).

A Siófok sokkal többet tett a győzelemért, és csak a balszerencséjének köszönheti, hogy nem nyert a rendkívül gyengén futballozó Kispest otthonában.