2017.11.12, 16:28
    Siófok, 2000. május 6. szombat (tud) - Labdarúgó PNB, 30. forduló:

Siófok FC-Ferencvárosi TC 2-4 (0-3)
    Siófok, 4500 néző, V: Bede
    gólszerzők: Babos (71.), Földes G. (73.), illetve Horváth P. (21., 36. - mindkettő 11-esből, 76.), Tóth M. (43.)
    sárga lap: Bíró (37.), Soós (64.), Bimbó (79.), illetve Nagy N. (89.)

Siófok:
    Bíró - Soós, Bimbó, Juhász - Sánta (Sallai, 45.), Grósz, Babos, Hanák, Bédi (Zabundu, 63.) - Kulcsár (Földes I., 67.), Földes G.

FTC:
    Szűcs - Crnomarkovics, Lakos, Nagy N. - Kriston (Bükszegi, 45.), Bárányos (Váczi, 60.), Vén, Csoknay, Füzi - Tóth M., Horváth P.

21. perc: Soós buktatta Horváthot a 16-oson, Bede 11-est ítélt, amelyet a sértett értékesített (0-1).
    36. perc: Bimbó szabálytalankodott a 16-oson belül Horváthtal, Bede ismét büntetőt ítélt, amit Horváth értékesített (0-2).
    40. perc: Földes lőtt óriási helyzetben 10 m-ről Szűcs kapujának jobb sarka mellé.
    43. perc: Füzi a bal oldalról keresztbe lőtte a labdát, a másik oldalon Tóth M. érkezett, aki futtából kilőtte Király kapujának jobb alsó sarkát (0-3).
    71. perc: Földes I. fejelt a 16-os vonalánál álló Babos elé, aki kapásból a jobb sarokba lőtt (1-3)
    73. perc: Grósz szerzett labdát a jobb oldalon, visszagurítása után Földes G. talált a léc alá (2-3).
    76. perc: Horváth P. lépett ki a lesre játszó siófoki védők között, majd a kifutó Bíró mellett a jobb sarokba gurított (2-4).

Az első félidőt "átalvó" siófoki csapat a második 45 percben hiába támadott, már nem tudta behozni a Ferencváros háromgólos előnyét. A vendégcsapat megérdemelten győzött.