Nagykanizsa-LinAir FC - Siófok FC 1 : 0 17:00

Nagykanizsa-Linair FC - Siófok FC 1-0 (1-0)
    sárga lap: Azoitei (30.), Pálfi (66.), Mikler (71.), Svélecz (80.), illetve Juhász (45.)

Nagykanizsa:
    Kovács Z. - Pálfi, Szalai, Kónya - Agic, Svélecz (Visnovics, 82.) - Farkas, Kovács L. (Balogh, 59.), Mikler - Szabó Z., Azoitei (Gordian, 38.)

Siófok:
    Bíró - Juhász, Bimbó, Szabadi - Babos, Hanák - Zabundu, Kovács B. (Jerson, a szünetben), Bédi (Lukács, 55.) - Kulcsár, Földes (Sánta, 82.)

13. perc: Farkas húzott el a jobbszélen, pontos beadását Szabó Z. 13. m-ről vágta a léc alá (1-0).
    51. perc: Kónya bal oldali beadása a felső léc tetejére esett, majd Bíró kapus kezébe került a labda.
    89. perc: Balogh futott el a jobb oldalon, középre adott labdája Visnovics elé került, aki 8 m-ről gyengén Bíró kezébe lőtt.

A hazaiak több lehetőségük közül egyet értékesítettek, és ezzel nagyon fontos 3 pont birtokába jutottak.