sárga lap: Andrássy (38.), Szűcs (57.), Havrán (61.), Fejéregyházi (87.), illetve Soós (45.), Kulcsár (90.)

Vác:
    Telek - Andrássy, Koller, Burzi - Nagy T. - Sováb, Bucsi (Fejéregyházi, 54.), Szűcs - Rusvay (Greff, 56.), Havrán, Gasparik (Prukker, 90.)

Siófok:
    Bíró - Bimbó - Soós, Kovács B., Grósz - Babos, Sallai (Hanák, 73.), Kulcsár, Bédi - Jerson (Lukács, a szünetben), Földes G. (Lumvutu, a szünetben)

19. perc: Földes G. indította Jersont, aki betört a 16-oson belülre, majd a kapu fölé emelt.
    45. perc: Soós a siófoki 16-oson belül lerántotta Gasparikot, a jogos 11-est Koller laposan a bal alsó sarokba lőtte (1-0).
    53. perc: Nagy T. a 16-osról lőtt, a labda a kapu mellett centiméterekkel hagyta el a játékteret.
    86. perc: Havrán kiállítását követően Kulcsár cselezgetett a váci kapu előtt, már csak Telekkel állt szemben, erős lövését azonban bravúrral védte a váci kapus.

Az első félidőben leginkább pontrúgásokból kerültek veszélybe a kapuk. A folytatásban a nagy erővel, de elképzelés nélkül rohamozó vendégek nem tudtak kiegyenlíteni. A Vác első hazai győzelmét aratta az 1999/2000-es bajnokságban.