Siófok FC - Zalahús-Zalaegerszegi TE FC 1 : 1 14:30

Siófok, 2500 néző, V: Megyebíró
    gólszerzők: Kulcsár (52.), illetve Győri (8.)
    sárga lap: Sallai (21.), illetve Filó (45.)

Siófok:
    Bíró - Juhász (Sós, 57.), Bimbó, Sallai, Hanák - Babos (Zabundu, 75.), Grósz, Kovács, Bédi - Kulcsár, Jerson (Lukács, 77.)

ZTE:
    Vlaszák - Strasszer, Szabó I Zsolt, Filó - Bonchis, Nagy, Csóka - Sebők - Babati (Szőke, 70.), Győri, Róth (Szabó Cs., 62.)

6. perc: Sallai 25 m-es szabadrúgását Vlaszák majdnem a saját kapujába öklözte.
    8. perc: Kovács és Sebők csapott össze a 16-oson belül, a tőlük elpattanó labda Győri elé került, aki 8 m-ről az elfekvő Bíró felett a hazaiak kapujának közepébe emelt (0-1).
    39. perc: Sallai jobboldali szöglete után Kulcsár 7 m-ről a felső kapufára fejelte a labdát.
    52. perc: Jerson cselezgetett a bal oldalon, majd középre gurította a labdát, ami a hazai védők között egészen a kapu elé gurult, Kulcsár ott termett, megelőzte a védőt is, a kapust is és 4 méterről a hálóba gurított (1-1).
    80. perc: Kulcsár 18 m-es szabadrúgás alig kerülte el a vendégkaput.
    82. perc: Zabundu jobboldali beadását Kulcsár 6 m-ről fejelte kapura, Vlaszák már verve volt, mikor Strasszer kirúgta a hálóba tartó labdát.
    83. perc: Lukács beadására Kulcsár érkezett az ötösre és futtában az oldalhálót találta el.

A második félidőt szinte végigtámadta a hazai csapat, a mérkőzés végén óriási lehetőséget hagyott ki, s kis szerencsével nyerhetett volna.