Üllői út, 5000 néző, V: Szarka

gólszerzők: Horváth P. (12.), illetve Pest K. (9.), Kovács B. (30. - 11-esből)
    sárga lap: Kriston (33.)

Ferencváros:
    Szűcs - Kriston, Lakos, Mátyus, Nagy N. - Schultz, Jagodics (Kulcsár, a szünetben), Bárányos (Bócz, 71.), Füzi Á. (Lilik, 90.) - Tóth M., Horváth P.

Siófok:
    Bíró - Soós (Bédi, 80.), Sallai P., Hanák - Juhász, Csoknay, Pest K., Szabadi, Kovács B. - Zabundu (Ördög, 86.), Pest R. (Kun, 89.)

9. perc: Pest R. jobboldali beadása után Pest K. 10 m-ről egyből a bal sarokba lőtt (0-1).
    12. perc: Horváth P. kapott labdát Tóth Mihálytól, kilépett a lesre játszó védők közül és a kifutó Bíró felett a jobb sarokba ívelt (1-1).
    30. perc: Soós és Zabundu keverte meg a ferencvárosiak baloldali védelmét, Nagy Norbertet és Mátyust, végül a labda Nagy kezén akadt el - Szarka habozás nélkül büntetőt ítélt. A 11-est Kovács B. magabiztosan lőtte a jobb sarokba (1-2).
    48. perc: Horváth P. ügyes cselek után Kulcsár elé játszott, aki középre gurított, Tóth M. teljesen egyedül állt a 11-es ponton, de a talpa alatt elcsúszott a labda.
    69. perc: Kriston előreívelésére Bíró rosszul mozdult ki, röviden és középre ütötte ki a labdát, de Kulcsár méterekkel az üres kapu fölé emelt.
    73. perc: Kulcsár 20 m-es lövését Bíró a jobb sarok elől ütötte ki.
    87. perc: Schultz távoli lövését tette ártalmatlanná üggyel-bajjal a siófoki kapus.

Az enerváltan, szétesően játszó Ferencvárost a szervezetten és lelkesen futballozó Siófok teljesen megérdemelten győzte le.