Vasas Danubius Hotels - Debreceni VSC 2 : 0 20:00

Vasas Danubius Hotels-Debreceni VSC 2-0 (1-0)

Fáy utca, 2000 néző, V: Kiss G.
    gólszerzők: Szilveszter (34.), Szili (49.)
    sárga lap: Zováth (42.), Mónos (74.), illetve Siklósi (88.)
    csere: Farkasházy helyett Szili (a szünetben), Sowunmi helyett Tiber (84.), illetve Casoltan helyett Bajzát (66.), Ulveczki helyett Siklósi (66.)

5. perc: Juhár több csellel a debreceniek 16-osáig jutott, de átadása után Sowunmi a vendégek kapusába vezette a labdát.
    15. perc: Farkasházy jobboldali beívelését Galaschek fejelte Sowunmi elé, a csatár 10 m-es lövését Fekete nagy bravúrral ütötte ki.
    18. perc: Kabát emelésével Sowunmi ugrott ki, a Vasas-játékos lövését szépen hárította a debreceni kapus.
    34. perc: egy kapu előtti kavarodás végén Galaschek sarokkal ugratta ki Szilvesztert, a középpályás 8 m-ről biztosan emelt a kifutó Fekete felett a vendégek kapujába (1-0).
    47. perc: Ulveczki jobboldali beadása átszállt a rossz ütemben kimozduló Végh felett, a Casoltanról a kapu felé csorgó labdát László a gólvonalról vágta ki.
    49. perc: Kabát a félpályáról tört előre, átadásával Szili kiugrott, s két csel után, 13 m-ről a jobb alsó sarokba lőtt (2-0).
    65. perc: Zováth baloldali beadását Mónos 7 m-ről fejelte kapura, Fekete biztosan védett.
    80. perc: Kabát jobboldali beadását a bevetődő Sowunmi 6 m-ről vágta a kapu mellé.

A sokkal többet támadó Vasas helyzetei alapján nagyobb különbséggel is győzhetett volna. A debreceni együttes csalódást keltett, a kapura teljesen veszélytelen volt.