Kispest-Honvéd FC - Diósgyőri FC 2 : 0 20:00

Kispest-Honvéd FC - Diósgyőri FC 2-0 (2-0)

Bozsik-stadion, 2000 néző, V: Puhl
    gólszerzők: Hungler (10.), Frunza (31. - öngól)
    sárga lap: Hercegfalvi (52.)
    csere: Piroska helyett Bánföldi (74.), Borgulya helyett Fehér Cs. (78.), illetve Pozder helyett Sorin (a szünetben), Harnócz helyett Martea (a szünetben), Páling helyett Szakos (78.)

Kispest:
    Vezér - Szekeres, Hungler, Medgyesi - Dubecz, Téger, Szekér, Szabó T. (Füzi K., 40.), Piroska - Hercegfalvi, Borgulya

Diósgyőr:
    Nagy Z. - Kunzo, Filipovic, Kovács T. - Kákóczki, Páling, Harnócz, Pozder, Dukon - Lipták, Frunza

9. perc: Piroska adott be a bal oldalról, Hercegfalvi fejelhetett kapura, ám a léc alá tartó labdáját Nagy Z. bravúrral szögletre tolta.
    10. perc: Piroska ívelte be az iménti jelenetet követően a szögletet, és Hungler közvetlen közelről a kapuba bombázott (1-0).
    13. perc: Egy hosszú indítással Hercegfalvi ugrott ki középen, már az eléje futó kapus mellett is eltolta a labdát, de a védők az utolsó pillanatban mentettek előle.
    31. perc: Piroska ezúttal a jobb oldalról végezhetett el szabadrúgást, a kaputól 8 m-re álló Téger továbbcsúsztatta a labdát, ami Frunza fejéről védhetetlenül vágódott a bal alsó sarokba (2-0).
    74. perc: Martea húzott el a bal oldalon, középre ívelése Frunzát egyedül találta az ötösön, de a román légiós elügyetlenkedte a ritka diósgyőri lehetőséget.
    76. perc: Borgulya a 16-oson lefordult védőjéről, de lövése a jobboldali kapufáról a mezőnybe vágódott.
    80. perc: Sorin a jobbösszekötő helyén kiugrott, egyedül törhetett a Kispest kapujára, ám jobb sarokra tartó lövését Vezér bravúrral kiütötte.
    88. perc: Hercegfalvi egy ügyes csel után teljesen egyedül törhetett kapura, már csak Nagy Zoltánnal állt szembe, de még a jó helyzetnél is jobbat keresett, Fehér Csabának adta tovább a labdát, aki a kapusba lőtt.

A Kispest a mérkőzés elején gyorsan eldöntötte a találkozót a rendkívül enerváltan és gyámoltalanul futballozó diósgyőriekkel szemben.