MTK Hungária - Siófok FC 2 : 1 19:00

2018.09.08, 15:58
    Budapest, 1999. augusztus 28. szombat (MTI) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság (PNB) 4. fordulójában:

MTK Hungária FC-Siófok FC 2-1 (0-0)

Hungária krt., 2000 néző, V: Bukovics
    gólszerzők: Egressy (47.), Ilea (86.), illetve Pest K. (60.)
    kiállítva:
    sárga lap: Illés (85.), illetve Kovács B. (27.), Grósz (57.)
    cserék: Fehér helyett Egressy (a szünetben), Ördög helyett Pest R. (78.)

MTK:
    Babos G. - Fehér, Komlósi, Kuttor, Szamosi - Halmai, Illés, Erős - Madar, Ilea, Helder

Siófok:
    Bíró I. - Juhász, Bimbó, Hanák - Grósz, Kovács B., Sallai, Csoknay, Bédi - Ördögh, Pest K.

9. perc: Ilea szabadrúgásból, 20 m-ről lőtt, Bíró biztosan védett.
    12. perc: Illés 6 m-ről a kifutó siófoki kapust találta el.13. perc: Madar 18 m-ről, jobbról lőtt, és a labda a felső kapufát érintve hagyta el a játékteret.
    37. perc: Madar jobb oldali szabadrúgása után Illés 7 m-ről a jobb sarok mellé fejelt.
    40. perc: Halmai távolról próbálkozott, de lövése a kapu bal oldala mellé ment.
    47. perc: Helder Egressyhez gurított, aki 12 m-ről a jobb sarokba helyezett (1-0).
    52. perc: Kuttor 20 m-ről a bal sarok mellé bombázott.
    60. perc: Bédi a tizenhatos jobb sarkáról ballal lőtt, Pest K. a kaputól 12 m-re beleért a labdába, és a hálóba továbbított (1-1).
    81. perc: Helder az ötös bal oldaláról a hosszú sarok mellé lőtt.
    86. perc: Egressyről Ileához pattant a labda, és a román csatár 7 m-ről a kapuba fejelt (2-1).
    88. perc: Pest K. óriási gólhelyzetben, 15 m-ről kapura lőtt, Szamosi kézzel mentett, Bukovics játékvezető azonban nem ítélt tizenegyest.

Az MTK gyenge támadójátékot mutatott be, és szerencsés győzelmet aratott.