Siófok FC - Vác FC-Zollner 1 : 0 19:00

2018.09.11, 14:20
    Siófok, 1999. augusztus 21., szombat (tud.) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság (PNB) 3. fordulójában:

Balaton TV-Siófok FC - Vác FC-Zollner 1-0 (0-0)

Siófok, 2000 néző, V: Megyebíró
    gólszerző: Ördög (63.)
    sárga lap: Soós (45.), Hanák (68.), illetve Kovács (76.)
    cserék: Soós helyett Grósz (57.), Ördög helyett Pest R. (71.), Bédi helyett Szabadi (83.), illetve Kovács helyett Ivitz (a szünetben), Sipeki helyett Bábik (76.)

Siófok:
    Bíró - Juhász, Bimbó, Hanák - Soós, Sallai, Kovács B., Bédi - Csoknay, Ördög, Pest K.

Vác:
    Szabó - Boda, Nagy T., Kovács - Kasza, Vojtekovszki, Sipkei, Vén - Romanek, Füle, Rob

Az első 20 percben egyetlen veszélyes helyzetet nem alakítottak ki a csapatok.

20. perc: Füle 20 m-es szabadrúgása a sorfalban akadt el.

A szabadrúgást követően továbbra is a két 16-os között folyt a játék.

55. perc: Soós 20 m-es lövését bravúrral védte Szabó.
    63. perc: Egy korszerű támadás során Pest K. labdájával Ördög kilépett a védők közül, s a kapu bal oldalába lőtt (1-0).
    80. perc: Füle bombaszabadrúgása alig ment mellé.
    85. perc: Pest R. tisztára játszotta magát, s 10 m-ről erős lövést küldött kapura, ezt azonban Szabó bravúrral megfogta.
    88. perc: Füle 25 m-es szabadrúgása alig kerülte el a kaput.

Az eseménytelen első félidő után a folytatásban teljesen megváltozott a játék képe: a Siófok vette át a játék irányítását, és több támadás után megszerezte szezonbeli első gólját, egyben a mérkőzés egyetlen találatát.