Siófok FC - Gázszer FC 0 : 1 19:00

2018.09.13, 15:22
    Siófok, 1999. augusztus 7., szombat (tud.) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság (PNB) 1. fordulójában:

Balaton TV-Siófok - Gázszer FC 0-1 (0-0)

Siófok, 4000 néző, V: Kiss G.
    gólszerző: Földes (55.)
    sárga lap: Ördög (25.), Soós (56.), illetve Dvéri (27.)
    csere: Ördög helyett Kun (75.), Soós helyett Gróf (82.), illetve Gögh helyett Simek (65.), Földes helyett Szabó (75.), Lukács helyett Király (80.)

Siófok:
    Varga - Juhász, Bimbó, Hanák - Soós, Csoknay, Sallai, Pest K., Bédi - Ördög, Czakó

Gázszer:
    Kövesfalvi - Korol, Szalai, Hárki, Schindler - Dubecz, Salacz, Gögh, Dvéri - Földes, Lukács

7. perc: Egy kontratámadás után Dubecz alig lőtt mellé.
    9. perc: Ördög ugrott ki a védők közül, közeli lövését a kapus nagy bravúrral védte.
    12. perc: Szalai lövését a vendégkapus szögletre tolta.
    15. perc: Dvéri fejesét Varga védte bravúrral.
    35. perc: Soós korszerű támadást vezetett, beadása után Ördög közelről a kapusba lőtt.
    40. perc: Ördög beadását Czakó fejeli kapura, Kövesfalvi a léc fölé üti a labdát.
    51. perc: Bimbó előrevágott labdájával Sallai jó helyzetbe került, közeli fejesét a kapus a léc fölé ütötte.
    55. perc: Egy gyors ellentámadás után Dubecz beadását Földes közelről a bal alsó sarokba fejelte (0-1).
    67. perc: Dvéri 20 méteres hatalmas lövése alig kerülte el a kaput.
    85. perc: Sallai közeli fejesét Kövesfalvi a kapu fölé ütötte.

Végig jó iramú, változatos mérkőzést vívott a két csapat. Az első félidőben a Siófok, szünet után pedig a vendégcsapat támadott többet. A játék képe és a helyzetek alapján a Siófok legalább egy pontot megérdemelte volna.