Debreceni VSC-Epona - Gázszer FC 2 : 0 17:00

1. avatar: fgymat
    2022.11.30, 10:33
    Földes vagy Bekő kapta a Gázszer lapját a 43/44. percben?

SÁRGA LAP: Árki (hátulról megrúgta Szabó Tibort) a 15., Gojan (elkaszálta Nagyot) a 19., Földes (Medvid helyett, tévedésből)

Debrecen, 6000 néző, V: Hanyecz

gólszerzők: Vadicska (5.), Ilea (39. - 11-esből)
    sárga lap: Gojan (19.), Vadicska (59.), illetve Árki (15.), Bekő (44.), Salacz J. (50.)
    csere: Kiss Z. helyett Djurisic (80.), Ilea helyett Stupar (86.), Böőr helyett Madar (90.), illetve Földes helyett Király (46.),
    jók: Gojan, Szatmári, Pető, Sándor Cs., Ilea, illetve Árki, Bekő, Tiber

DVSC:
    Téglási - Gojan - Szatmári, Vadicska, Pető - Sándor Cs., Szabó - Böőr - Dombi, Kiss Z., Ilea

Gázszer:
    Kövesfalvi - Szalai - Lőrincz, Salacz Z. - Árki, Bekő, Salacz J., Nagy, Medvid - Földes, Tiber

Az 5. percben Böőr ívelt be szögletet a bal oldalról, labdájába a rövidsaroknál helyezkedő Ilea belecsúsztatott, így az a hosszúsarokban kötött ki (1-0). A 7. percben Szabó indította Kiss Z-t a bal oldalon, a fiatal csatár azonban lövés helyett cselezni próbált, így odalett a lehetőség. A 18. percben Gojan ívelt előre, Kiss megcsúsztatta a labdát, Ilea 10 m-ről, kapásból lőtt, Kövesfalvi azonban hárított.

A 23. percben Árki lódult meg a pálya közepén, majd Földes elé passzolt, aki 10 m-ről, kapásból kicsivel a jobb sarok mellé lőtt. Négy perccel később Salacz J. ívelt be jobbról, Téglási kiejtette a labdát, amely Tiber elé pattant, a csatár azonban közelről a kapu fölé emelt.

A 39. percben Böőr tört előre a bal oldalon, majd keresztbe ívelt, a Dombi felé tartó labdát Medvid próbálta kirúgni, de a hazaiak szélsőjét kaszálta el a 16-oson belül, Hanyecz játékvezető pedig 11-est ítélt. A büntetőből Ilea higgadtan a jobb sarokba helyezett (2-0).

A 70. percben Tiber passzolt Király elé, aki 8 m-ről fölé lőtt. Egy perccel később Medvid játszott össze Tiberrel, akinek lövésébe Szatmári lépett bele. A 77. percben Salacz J. ment el a jobb oldalon, beadását Király 10 m-ről, ballal a jobb sarok mellé lőtte. A 81. percben Szabó T. egy kipattanó labdát 17 m-ről lőtt kapura, Kövesfalvi védett. A 83. percben Sándor ugratta ki Dombit, aki keresztülvezette a kapu előtt a labdát, majd nagy helyzetben fölé lőtt.

A Debrecen hazai pályán szépen akart búcsúzni közönségétől, a győzelmet tulajdonképpen már az első félidőben kivívták a piros-fehérek, a másodikban már csak helyzetekig jutottak el, de a három pont megszerzése egyetlen percig sem forgott veszélyben.