Vác-Zollner FC - Siófoki Bányász FC 1 : 1 19:00

2020.07.18, 12:22 (szerk.: 2020.07.18, 12:24)

Vác-Zollner FC - Siófoki Bányász 1-1 (1-0)
    Vác, 3500 néző, V: Makai

gólszerzők: Füle (21. - 11-esből), illetve Szabó (85.)
    sárga lap: Szabadi (86.)
    csere: Sipeki helyett Babos (59.), Kádár helyett Nyikos (59.), Füle helyett Rob (81.), illetve Perger helyett Pest K. (37.), Kovács helyett Szlobodszkij (63.), Sallai helyett Monteiro (75.)
    jók: Horváth, Vojtekovszki, illetve Szabó

A 13. percben Kádár indította Fülét, aki 16 m-ről Posza kapust találta el. Két perc múlva Vojtekovszki szögletét Schwarcz centiméterekkel fejelte a kapu mellé.

A 21. percben Horváth futott fel a bal oldalon, Szabadi sikertelenül próbálta szerelni, s amikor betört a 16-osra, akkor Juhász fellökte őt. A büntetőt Füle a bal alsó sarokba lőtte (1-0). A 33. percben Vojtekovszki jobb oldali szabadrúgását Schwarcz ezúttal csúsztatott fejessel próbálta a labdát kapura továbbítani, ám az célt tévesztett.

A vége előtt három perccel Vojtekovszki jobb oldalról remekül passzolt Füléhez, aki a kaputól 10 m-re elügyetlenkedte a helyzetet.

A 49. percben Győri bal oldali beadását Pest K. nagy erővel fejelte kapura, Hámori azonban magabiztosan védett. Egy perc múlva Kriston megindult a félpályától, s a 16-os vonalától leadott lövése alig kerülte el a váci kaput.

A második félidő közepén Szabó kezezésgyanúsan vette át a labdát, 14 m-ről kapura lőtt, Hámori ezúttal is védett. A 80. percben Horváth 18 m-es lövését védte Posza. A 85. percben a csereként beállt Monteiro szögletét Szlobodszkij Szabóhoz csúsztatta, aki 3 m-ről a hálóba fejelt (1-1).

Nagy erővel kezdett a Vác, ennek eredményeképpen a 21. percben meg is szerezte a vezetést. A tartalékosan felálló Siófok a második játékrészben több veszélyes támadást vezetett, s a mérkőzés hajrájában sikerült megszereznie az egyenlítő gólt.