Aqua-General-Hajdúszoboszlói SE - Törökszentmiklósi FC-Veteriner 1 : 0 13:30

1. avatar: pancso
    2021.09.19, 11:28 (szerk.: 2021.09.19, 11:28)
    Mérkőzés utáni nyilatkozatok:

Csillag László (Aqua-General HSE):
    Mondhatnám azt is hogy csalódott vagyok, de nyert a csapat. Szokták mondani, hogy a győzelmet nem kell megmagyarázni. Azt gondolom nem játszottunk igazán jól, ettől függetlenül megvoltak a lehetőségeink, veszélyesek voltunk az ellenfél kapujára. Az első félidőben 3-4 ajtó-ablak ziccer volt, amivel le lehetett volna zárni a meccset. A második félidőben is akadtak helyzeteink, de már érezhetően kevesebb. Ilyenkor ugye felbátorodik az ellenfél, bármikor előfordulhat az hogy kiegyenlítenek. A csapatnak a győzelemért meg a három pontért tudok gratulálni, de a mutatott játékért nem.

Török László (Törökszentmiklósi FC – Veteriner):
    Végeredményben egy gól döntötte el a mérkőzés sorsát, azt is mi szereztük egy „szerencsés” öngóllal. Azt gondolom, nagyon nagy erőket mozgósítottunk annak érdekében, hogy kiegyenlítsünk. Meg is voltak rá a lehetőségeink, nagyon jól jöttünk ki labdaszerzésekben, gyűltek a kontráink, a végjátékban nem voltunk teljesen pontosak, de csak gratulálni tudok a mai teljesítményéhez a csapatnak.