2022.03.05, 19:15 (szerk.: 2022.03.06, 11:20)

2021.06.13, 23:31 (szerk.: 2022.03.06, 11:19)
    MAC-BAK 2:0 (0:0)

Üllői-uti pálya
    Biró: Kiss Menyhért

Az erőviszonyoknak megfelelő eredménnyel végződött e kevésbé érdekes mérkőzés. A BAK az első gólig lelkesen védekezett ugyan, de azután beletörődött a vereségbe. Az első félidő a MAC fölényét mutatja, de csatárai a legszebb helyzeteket kiaknázatlanul hagyják. A félidő közepén a BAK is szóhoz jut, de a belső csatárok nem tudják egymást meg érteni. A második félidő 4. percében Rácz lefut, letut, labdáját Wolenszky kézzel kiüti ős Gutvillig melléről a hálóba jut (l: 0). A MAC továbbra is támad. A 33-ik percben Forika faultolja Ráczot, aki ezért inzultálja, mire a bíró kiállítja. Változatos játék folyik, mindkét félnek több kedvező helyzete van, de ered­ményt csak a 43. percben Lederer beadásából Simon ér el (2 : 0). A MAC-ban Kocsis, Lederer óa Rácz, a BAK-ban Szabó és Gállos tűntek ki. A két kapus, bár nem sok dolguk volt, megfelelt; jó volt még Omelka, Weiner és Kovásznál — amíg le nem sántult.