III. ker FC-Nemzeti 4:1 (2:0)
    A Nemzeti a mérkőzés kétharmad részében 10 emberrel játszott
    Góllövősmileyömötör, Fenyvesi (11-esből), Fenyvesi, Győry,Beretvás (öngól)
    Nagyszombat utca, 1500 néző. Bíró: Gellért.
    (Mérkőzés előtt a Nemzetinél szomorúan veszik tudomásul, hogy Vadas nem jött rendbe a rándulásával. Nem játszhat. Helyette az amatőr Acél vetkőzik.)
    III. ker. FC: Gallina — Beretvás, Biró — Steiner, Lucz, Magyar — Fenyvesi, Győry, Kármán, Horváth, Dömötör.
    Nemzeti: Vermes — Flóra, Szendrő — Hossó, Sós, Buza — Acél, Odry, Szecsei, Bihámi, Pásztor.
    Első esemény a 7. percben: III. kerület szögletrúgása. Ismétlés: a 10. percben.
    Első rendes lövés a 16. percben: Győry küldte, Vermes védte.
    Első húsz perc képe: háromszor annyit támad a kerületi csapat, iram nincs, álló játék...
    Első hajrázása 22. percben: a kerületieknek szól.
    Az első elaludt embert felfedezika tribünön a 25. percben.
    Az első dugóa 26. percben: szabadrúgás után Győry lövése Dömötör elé pattan, aki oldalról a hálóba talpal. 1:0.
    Az első tiltakozás: rögtön utána a Nemzeti tiltakozik a dugó ellen. Lesállás miatt...
    Az első kiállítása 30. percben: Flóra Fenyvesi után rúg. Távoznia kell. Acél jön hátra a helyére.
    Az első 11-es és a második dugó két perccel később: Acél Győryt gólhelyzetben löki. A bíró újra rugat,
    Fenyvesi másodszor is beteszi. 2:0.
    A harmadik dugó a 3. percben esik: Fenyvesi tette be. 3:0.
    Tizenöt percig unalom, majd a 19. percben Szecsei a legnagyobb helyzetet hagyja ki.
    A negyedik dugót egy perccel később Győry a 16-osról vágja be. Vermes lebújt a labda elől. 4:0.
    Az utolsó nagy helyzetet a 36.percben Horváth rontja el. Az utolsó dugó a 43. percben esik, Beretvás a kifutó Gallina mellett saját hálójába fejel. 4:1.