2003.05.18 Sowunmi Thomasnak eltörött a sípcsontja

A Ferencváros együttese a Debrecen elleni győzelmével (4–3) már megnyerte a juniorbajnokságot, hiszen Vépi Péter csapata behozhatatlan előnyre tett szert az MTK és a DVSC előtt. A zöld-fehérek boldogsága azonban nem lehetett felhőtlen. A vasárnapi találkozó 70. percében ugyanis Sowunmi Thomas a pálya szélén lévő vaskorlátnak ütközött, és információk szerint eltörött a sípcsontja; az esetnél a találkozón gólt is szerző támadó jobb lábán a sípcsontvédő is kettétört. A ferencvárosi labdarúgót a mentők a Fiumei úti baleseti kórház traumatológiai osztályára szállították, ahol a hírek szerint operáció vár rá. Sajnos nem ez volt a mérkőzés egyetlen sérülése, az első félidő közepén a debreceni Millinkhoffer György szenvedett enyhe agyrázkódást, miután összefejelt Sowunmival.