# dátum ford. mérkőzés csere lap gól eredmény
1 2018.09.15 8 Kisvárda-Master Good - Szombathelyi Haladás BEcserélve 4 : 1
2 2018.10.28 12 Kisvárda-Master Good - MOL Vidi FC BEcserélve sárga lap 2 : 2
3 2018.11.03 13 Kisvárda-Master Good - Budapest Honvéd FC BEcserélve 0 : 3
4 2018.11.10 14 Kisvárda-Master Good - Újpest FC LEcserélve 1 : 4
5 2018.11.24 15 Ferencvárosi TC - Kisvárda-Master Good sárga lap 2 : 0
6 2018.12.01 16 Kisvárda-Master Good - Puskás Akadémia FC 1 : 0
7 2018.12.08 17 Diósgyőri VTK - Kisvárda-Master Good LEcserélve 1 : 1
8 2018.12.15 18 Kisvárda-Master Good - MTK Budapest LEcserélve 1 : 0
8 mérkőzés 2 x sárga lap

2018.08.31, 19:54 (szerk.: 2018.08.31, 19:55)
    Diego Maradona jelenlegi klubjától érkezett a támadó, aki mellett román játékost is igazoltunk.
    A 33 éves, 190 centis Artem Milevszkij (a fotón Révész Attila sportigazgatóval) személyében korábbi, nemzetközi szinten is jegyzett labdarúgót igazolt a Kisvárda Master Good. A minszki születésű ukrán csatár egy plusz egy évre szerződött csapatunkhoz.

Milevszkij 2002 és 2013 között a Dinamo Kijevben játszott, 178 bajnoki mérkőzésen 57 gólt szerzett, az ukrán sztárklubbal szerepelt a Bajnokok Ligája főtábláján, illetve tagja volt az onnan az Európa-ligába alászálló, ott az elődöntőig jutott csapatnak. A Dinamóban összesen 228 tétmérkőzésen 81 gólig és 54 gólpasszig jutott – egészítette ki információnkat a nemzetisport.hu. A kijevi évek után következett a török Gazientepspor (2013-2014), onnan a horvát Hajduk Split (2014-2015) játékosa lett, majd Romániában a Concordia (2016) színeiben folytatta. Onnan az orosz Tosznóhoz igazolt, legutóbb pedig a fehérorosz Dinamo Breszt játékosa volt, amely klubnak ugye jelenleg Diego Maradona az elnöke…

A magyar NB I-ben a Mol Vidi játékosai, a szerb Danko Lazovics és a bosnyák Anel Hadzic mellett immár Milevszkij a harmadik olyan futballista, aki pályára lépett világbajnokságon. A kisvárdaiak új szerzeménye a 2006-os vb-n a negyeddöntőig jutott ukrán válogatottban a Szaúd-Arábia elleni csoportmeccsen (4–0) lépett pályára, azon a meccsen az aranylabdás Andrij Sevcsenko cseréjeként állt be. A 2012-es lengyel-ukrán rendezésű Európa-bajnokságon is játszott mindhárom csoportmeccsen, a svédek (2–1-re nyertek) és a franciák (0–2) ellen csereként 9, illetve 30, az angolok (0–1) ellen kezdőként 77 percet. (Ezen a meccsen ő adta a passzt Marko Devicsnek, aki hiába juttatta a labdát a gólvonal mögé, azt az alapvonalnál szolgálatot teljesítő játékvezető, Vad István nem vette észre, így Kassai Viktor nem ítélt gólt.) Csapattársa volt a válogatottban és a Dinamo Kijevben is a Ferencváros jelenlegi edzője, Szerhij Rebrov is. Kisvárdán is akadt ismerőse, hiszen az akadémiai edzőként dolgozó Bodnár Lászlóval is futballozott együtt Kijevben – a két korábbi csapattárs boldogan ölelkezett össze a kisvárdai találkozáskor.

Artem Milevszkij az ukrán válogatottban 50 alkalommal lépett pályára, 8 gólt szerzett. Szerepelt U19-es (bronzérmes) és U21-es (ezüst) Európa-bajnokságon, utóbbi eseményen beválasztották a torna válogatottjába a holland Klaas-Jan Huntelaar csatártársaként.

A transfermarkt.com oldal 2010-ben 11 millió euróra taksálta az értékét, a legmagasabb díj, amit kifizettek érte 2,5 millió euró volt (2013-ban a Gaziantepspor).