Haladás-Milos - Nyírség-Spartacus FC 3 : 2 17:00

2019.01.17, 12:44
    Szombathely, 1999. március 13. szombat (MTI) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság (PNB) 20. fordulójában:

Haladás-Milos - Nyírség-Spartacus FC 3-2 (1-2)
    Szombathely, 4000 néző, V: Cserna

gólszerzők: Fehér (22.), Zugor (53.), Bonchis (73.), illetve Szabó A. (25.), Kirchmayer (30.)
    sárga lap: Jakoba (13.), illetve Markovics (24.), Kiss Gy. (71.), Baranyi (78.)

Haladás:
    Németh - Horváth, Balassa, Zugor, Tóth P. - Fehér, Bonchis, Kovács, Kocsis (Neczpál, 83.) - Kosztics (Vidóczi, a szünetben), Jakoba (Jovanovics, 68.)

Nyíregyháza:
    Celeszki - Ács, Markovics, Szatke, Kiss Gy. - Bessenyei (Márkus, 78.), Szabó A. (Nagy S., 72.), Gradinariu, Karkusz - Baranyi, Kirchmayer (Azoitei, 58.)

22. perc: Kocsis bal oldalról átívelt labdáját a nyíregyházi védők elvétették, így az öt és feles sarkán tartózkodó Fehér szerezte meg és két csel után a jobb alsó sarokba talált (1-0).
    25. perc: Kiss György a Haladás térfelének közepéről kiugratta Szabó Attilát, aki 16 méterről a kimozduló Németh mellett a kapu jobb oldalába lőtt (1-1).
    30. perc: Kirchmayer ellopta a labdát Balassától a Haladás tizenhatosánál, majd két lépés után a balösszekötő helyéről a kimozduló Németh felett a hálóba emelt (1-2).
    53. perc: Fehér középen ugratta ki a jó ütemben induló Jakobát, és a csatár 16 méterről biztosan lőtt a kapu közepébe (2-2).
    73. perc: Kovács 22 méteres szabadrúgása megpattant a nyíregyházi védőfalon, Bonchis csapott le rá és 11 méterről a kapu bal alsó sarkába lőtt (3-2).

Az izgalmas és küzdelmes találkozón a helyzeteit jobban kihasználó Haladás megérdemelten nyert.