Nagykanizsai Olajbányász FC - Szeged LC 1 : 2 13:00

2018.07.15, 11:36
    Nagykanizsa, 1999. december 1., szerda (tud.) - A labdarúgó PNB 14. fordulójából elmaradt mérkőzésen:

Nagykanizsai FC-Szeged LC 1-2 (0-1)
    Nagykanizsa, 1500 néző, V: Kassai
    gólszerzők: Agic (55. - 11-esből), illetve Faragó (14.), Jeremejev (92.)
    sárga lapok: Basic (5.), Kurucsai (88.)

Nagykanizsa:
    Kovácsevics - Zahorecz, Pálfi, Crnomarkovic - Himics (Farkas, 82.), Svélecz (Marinkovic a szünetben), Horváth Z. (Szőcze, 82.), Agic, Kónya - Horváth Gy., Kerekes

Szeged:
    Dobó - Németh, Basic, Mikler - Popovics, Turján, Jeremejev, Herczku, Udvari - Bencze (Kurucsai, 65.), Faragó

14. perc: Jeremejev jobboldali szögletét Herczku továbbította Faragó elé, aki két hazai védő között az ötösről ügyesen helyezett laposan a bal alsó sarokba (0-1).
    16. perc: Svélecz 20 m-es erős lövését fogta vetődve Dobó.
    20. perc: Horváth Z. 24 m-es szabadrúgása a jobboldali lécről pattant vissza.
    24. perc: Jeremejev hozta helyzetbe Faragót, akinek 15 m-es lapos lövését Kovácsevics lábbal mentette.
    40. perc: Horváth Z. jobboldali szöglete a védőkről Agic elé pattant, aki az ötös sarkáról csúnyán fölé lőtt.
    52. perc: Himics jobbról belőtt labdáját Kerekes tisztán vehette át az ötösön, majd óriás helyzetben 6 m-ről fölé vágta a labdát.
    55. perc: Cnormarkovic jól ugratta ki Kerekest, aki kapura húzott, s a későn kivetődő Dobó "elütötte". Tizenegyes; Agic a büntetőt biztosan lőtte a jobb felső sarokba (1-1).
    64. perc: Himics az ötös sarkáról leadott lövése Dobó lábában akadt el.
    69. perc: Kurucsai közeli fejesét óriási bravúrral ütötte szögletre Kovácsevics.
    78. perc: Faragó jobboldali beadása után Mikler hibázott nagy helyzetben: négy lépésről lőtt kapu mellé.
    92. perc: Kovácsevics kapukirúgása rövidre sikerült, a labda Faragótól Jeremejev elé került, aki a "megdermedt" védők mellett 11 m-ről helyezett a hálóba (1-2).

Mindkét oldalon számos helyzet maradt kihasználatlanul, végül a hazaiak hibáját kihasználva, a rendes játékidőn túl lőtt góllal megérdemelten nyert a vendégegyüttes.